Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Tinklapis Siuskis.Info yra kūrimo stadijoje ir mes prašome pranešti administracijai apie jame rastas klaidas. Siuskis.Info galite atsisiųsti naujus filmus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Čia jūs rasite crack softą (nemokamas programas), galėsite pasisiųsti mp3, filmus ir dar daugelį įdomių dalykų nemokamai. Taip pat galėsite žaisti flash žaidimus online, dalyvauti įvairiuose akcijose ir gauti vertingų prizų.

Kur aš: Siuskis.Info » Informacija » Grupės koncerto užsakymas. Gyva muzika pobūviams nebrangiai

Grupės koncerto užsakymas. Gyva muzika pobūviams nebrangiai

 Nepatinka (-) +3  Patinka (+)
| Maja | 2012-02-17 / 18:39
Grupės koncerto užsakymas. Gyva muzika pobūviams nebrangiai

Jei jums reikalingi muzikantai jūsų pobūviui: jubiliejui, vestuvėms ar kitai šventei, siūlome pasikviesti profesionalius ir tiesiog labai talentingus muzikantus, kurie atliks jūsų mėgstamas dainas. Grupė groja ir dainuoja gyvai, jos repertuaras neturi ryškių stiliaus ar kitokių ribų, puikiai improvizuoja, tad per savo švente jūs galėsite mėgautis jūsų mėgstamom dainom. Grupė susideda iš keturių narių, kurie groja skirtingais muzikiniais instrumentais: būgnais, gitaromis, klavišiniais, dainuoja skirtingomis kalbomis bei išsiskiria stiprių moterišku vokalu.

Šiuo metu grupė atrodo štai taip:

Grupės koncerto užsakymas. Gyva muzika pobūviams nebrangiai


Pasikvietę į savo šventė šią grupę, turėsite ne tik puikius muzikantus ir gyvą muziką bet ir draugišką bei linksmą kompaniją. Visai nebrangiai jūs galėsite klausytis muzikos gyvai. Muzikantai neprašo didelio atlygio, nes patys mėgaujasi savo darbu.

Grupės koncerto užsakymas. Gyva muzika pobūviams nebrangiai

Tel.: +37062023857 (+37062508534) - nepamirškite pasakyti, kad skelbimą radote tinklapyje siuskis.info. Kaina sutartinė. Linksmo jums pobūvio!
Peržiūrėta kartų: 5119
Komentarai
Komentuoti