Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „Muzika ir Klipai“ jus galite parsisiųsti nemokamai naujausias pasaulio ir Lietuvos atlikėjų kompozicijas taip pat atsisiųsti nemokamai jų vaizdo klipus. Muziką galite atsisiųst mp3 formatu. Visa muzika bus rūšiuojama pagal jos atlikimo žanrą. Atsisiųsti norimą muziką bus dar patogiau.

Kur aš: Siuskis.Info » Muzika

Naujametinės ir Kalėdinės dainos torrent

 Nepatinka (-) +16 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2014-11-27 / 12:30
Naujametinės ir Kalėdinės dainos torrent

Kalėdos jau labai greitai! Ar galite tai įsivaizduoti? Reikia kuo greičiau ir kuo geriau pasiruošti. O jeigu jūs jau papuošėte namus ir eglutę, tuomet jums teliko apsirūpinti gera Kalėdine muzika. Ne, jums net nereikia niekuo rūpintis, už jus jau pasirūpinta. Jums tereikia atsisiųsti žymiausias ir geriausias naujametines ir Kalėdines dainas. Tai tokios žinomos dainos kaip Let it snow, Jingle Bells ir kitos. Šios nuotraukos garantuotai pakels jums nuotaiką ir sukurs Kalėdinę atmosferą.
Peržiūrėta kartų: 5691 | Skaityti toliau

Shakira - Shakira (2014) torrent - naujas Šakiros albumas

 Nepatinka (-) +16 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2014-03-22 / 12:37
Shakira - Shakira (2014) torrent - naujas Šakiros albumas

Šakira - labai populiari visame pasaulyje kolumbiečių dainininkė. Šakire didžiojoje scenoje pasirodė 1990 metų pradžioje ir iki šiol yra labai populiari. Šiemet Šakira išleido savo naująjį dešimtąjį albumą. Jeigu anksteniuose dainininkės albumuose mes girdėdavome daugiausiai ispaniškų dainų, tai naujasis yra parašytas anglų kalba, tačiau ne visas, yra ir dainų gimtaja Šakiros kalba. Yra net daina, kurios kūrime sudalyvavo Riana.
Peržiūrėta kartų: 2676 | Skaityti toliau

Kylie Minogue - Kiss Me Once (2014) - naujas Kylie Minogue albumas

 Nepatinka (-) +8 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2014-03-13 / 11:52
Kylie Minogue - Kiss Me Once (2014) - naujas Kylie Minogue albumas

Naujas Kylie Minogue albumas «Kiss Me Once» pasirodė 2014 kovą. 12 albumas tapo pirmuoju daininikės darbu kartu su reperio Jay Z įkurta kompanija Roc Nation Management su kuria dirba taip pat tokie atlikėjai kaip Riana, Šakira, Capital Cities ir daugelis kitų. Naujas albumas pastebėtas daugelio įdomių ir daug žadančių muzikinių sąjungų, o taip pat jis žada Kylie sugrįžimą į šokių aikšteles po prieš tai buvusio kamerinio albumo «Abbey Road Sessions». Albumo prodiuseriais tapo pati Kylie su dainininke ir Beyonce bei Celine Dion dainų autore Sia.
Peržiūrėta kartų: 1733 | Skaityti toliau

VA - Best of the Best (2014) torrent - geriausios klubinės dainos

 Nepatinka (-) +20 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2014-02-17 / 11:51
VA - Best of the Best (2014) torrent - geriausios klubinės dainos

Šiame rinkinyje surinktos populiariausių šiuolaikinių dainų klubiniai remiksai. Jeigu jums reikalinga šokių muzika, tuomet šis rinkinukas tikrai patenkins jūsų norus. Čia yra beveiks visų abėcėlės raidžių dainininkai ir populiarios jų dainos. Tikrai didelis rinkinys. Tai įvairiausių muzikinių stilių dainos ir populiarių DJ darbai.
Peržiūrėta kartų: 5429 | Skaityti toliau

Britney Spears feat. T.I. - Tik Tik Boom (2014) torrent - remiksai

 Nepatinka (-) +16 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2014-02-13 / 12:00
Britney Spears feat. T.I. - Tik Tik Boom (2014) torrent - remiksai

Skandalingieji atlikėjai Britney Spears ir T.I. išleido bendrą albumą pvadinimu Tik Tik Boom. Šis albumas ne kas kita, kaip įvairūs dainos Tik Tik Boom remiksai. Tai daina iš paskutinio Britney albumo Britney Jean, pasirodžiusio 2013 metais. Remiksai įrašyti padedant skandalingojo reperio Cliffordo Josepho Harriso, geriau žinomo kaip T.I.
Peržiūrėta kartų: 1640 | Skaityti toliau

Lady Gaga - Artpop: Japanese Edition (2013) torrent - naujas Lady Gaga albumas

 Nepatinka (-) +9 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-11-09 / 11:07
Lady Gaga - Artpop: Japanese Edition (2013) torrent - naujas Lady Gaga albumas

Visi tikrai žino Lady Gaga. Ji susikūrė tokį įvaizdį, kad jos neįmanoma nežinoti. Tai ryškiausia pop atlikėja, aišku, daugiausia ne savo dainomis, o savo išvaizda. Bet tai nereiškia, kad Lady Gagos dainos yra prastos. Jos yra labai populiarios ir užvedančios, jas irgi jūs galėjoti girdėti visur, kur ėjote, net jai specialiai Lady Gagos jūs niekad nesiklausėte. Šiemet pasirodė naujas Lady Gaga albumas pavadinimu Artpop. Į jį įeina net kelios jau tapusios populiaria Applause dainos versijos ir dar 14 naujų dainų.
Peržiūrėta kartų: 2311 | Skaityti toliau

Motorhead - Aftershock (2013) - sunki muzika

 Nepatinka (-) +1 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-10-30 / 10:32
Motorhead - Aftershock (2013) - sunki muzika

Populiari ir įtakinga sunkios muzikos pasaulyje grupė Motorhead išleido naują albumą. Šitokia muzika ir net albumo viršelis puikiai pratęs Helovino temą. Motorhead - tai britų sunkiosios muzikos grupė, o albumas Aftershock yra jau jų dvidešimt pirmasis. Motorhead yra gavusi nemažai lavai vertingų muzikinių prizų, tarp jų ir Grammy. Įdomu tai, kad grupės vokalistas ir nepakeičiamas lyderis Lemis Kilmisteris sunkiai serga, tačiau tai netrukdo jam kurti ir net užsiiminėti kita veikla. Pavyzdžiui, neseniai grupė Motorhead išleido savo ausines, kurios skirtos būtent sunkiajai muzikai klausyti.
Peržiūrėta kartų: 1338 | Skaityti toliau

HIM - Discography (1996-2013) torrent - visi roko grupės HIM albumai

 Nepatinka (-) +3 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-10-16 / 11:22
HIM - Discography (1996-2013) torrent - visi roko grupės HIM albumai

HIM - tai suomių roko grupė, labai gerai žinoma visame pasaulyje. Per 22 gyvavimo metus grupė išleido 8 albumus. Nors grupė susikūrė 1991 metais, pirmąjį albumą ji išleido tik 1997. Kaip matote, dainų ne tiek jau ir daug, kas tikrai teigiamai nulemia kiekvienos iš jų kokybę. Net jei nesate grupės HIM gerbėjas, tikrai esate girdėję jū dainų, o gal būt, net nežinodami, kad tai HIM, turite ir mėgstamiausią jų dainą. Tikrai graži ir priimtina daugeliui muzika, daugiausia gotikinio roko stiliaus. Galite atsisiųsti iš karto visus albumus nuo 1996 metų iki dabar 2013. Nors didelių pilnaverčių albumu HIM turi 8, tačiau čia yra žymiai daugiau, įvairių kitų leidimų, kompiliacijų ir t.t.
Peržiūrėta kartų: 14407 | Skaityti toliau

Korn - The Paradigm Shift (2013) torrent - naujas Korn albumas

 Nepatinka (-) +1 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-10-02 / 11:55
Korn - The Paradigm Shift (2013) torrent - naujas Korn albumas

Mažiau ne po dviejų metų pasirodė dar vienas populiariausios nu metal grupės Korn albumas. Tiksliau, išvysti pasaulį ši plokštelė turi tik spalio 8 dieną, o jūs galite ją atsisiųsti jau dabar. Naujausio Korn albumo kūrime dalyvavo Brian Phillip, senasis gitaristas, vienas iš grupės kūrėjų, kuris buvo palikęs kolektyvą, tačiau dabar oficialiai sugrįžo. Grupės nariai teigia, jog jų naujasis albumas The Paradigm Shift yra melodiškesnis ir agresyvesnis už kitus. Ką gi, pasiklausykime ir patys padarykime išvadas.
Peržiūrėta kartų: 1288 | Skaityti toliau

The Music of Grand Theft Auto V (2013) - muzika iš naujo GTA 5 žaidimo

 Nepatinka (-) +2 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-09-28 / 12:42
The Music of Grand Theft Auto V (2013) - muzika iš naujo GTA 5 žaidimo

Ilgai lauktas ir pats brangiausias bei pelningiausias istorijoje žaidimas Grand Theft Auto V jau išvydo pasaulį. Nors kompiuteriui šio žaidimo dar nėra, tačiau XBOX ir PlayStation turėtojai jau džiugiai žaidžia GTA 5. Aišku, kad GTA 5 žaidime yra viskas gerai ir muzika - ne išimtis. Jūs galite jau dabar atsisiųsti muziką iš naujojo GTA 5 žaidimo. Visa muzika tikrai yra kokybiškai parinkta ir puikiai tinka žaidimui. Jeigu jūs esate GTA gerbėjas - jums būtinai patiks šis garso takelis.
Peržiūrėta kartų: 1665 | Skaityti toliau

Sting - The Last Ship (2013) - naujas Stingo albumas torrent

 Nepatinka (-) +5 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-09-16 / 18:49
Sting - The Last Ship (2013) - naujas Stingo albumas torrent

The Last Ship - tai naujausias legendinio Stingo albumas. Jeigu jūs sekate Stingo kūrybą, tuomet veikiausiai jau pastebėjote, kad po 2003 metų albumo Sacred Love, Stingas daugiau neišleido savo diskų, nors per tuos 10 metų yra pasirodę trys albumai. Tačiau ten buvo arba ne Stingo kūrybos dainos, arba senos dainos, pateiktos naujai. Sacred Love - tai pilnavertis studinis albumas, kurį sudaro tos dainos, kurios yra skirtos naujam Stingo kūrybos brodvejaus miuziklui. Stingas - tai atlikėjas, kuris patinka visiems, visų muzikinių žanrų gerbėjams.
Peržiūrėta kartų: 3021 | Skaityti toliau

TOP 100 dainų iš zaycevnet portalo - rusiškas popsas ir kt. torrent

 Nepatinka (-) +2 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-08-30 / 13:41
TOP 100 dainų iš zaycevnet portalo - rusiškas popsas ir kt. torrent

Visiems yra žinomas tinklapis zaycevnet, iš kurio galima nemokamai siųstis muziką. Labai populiarus tinklapis ne tik rusijoje, bet ir lietuvoje. Šis tinklapis turi savo populiariausių dainų sąrašą. T.y., tų dainų, kuriaslankytojai dažniausiai iš jo siunčiasi. Kadangi šiame tinklapyje yra beveik visa įmanoma muzika, galima drąsiai teigti, jog zaycevnet portalo TOP 100 dainų yra pačios populiariausios šiuo metu klausomos dainos. Ten yra daug rusiško popso, tad jei jis jums patinka, jūs būsite pilnai patenkinti. Yra air kitokių dainų, kitokių stilių.
Peržiūrėta kartų: 4548 | Skaityti toliau

Britney Spears – The Essential Britney Spears (2013) - geriausi Britney Spears hitai torrent

 Nepatinka (-) +7 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-08-23 / 10:21
Britney Spears – The Essential Britney Spears (2013) - geriausi Britney Spears hitai torrent

The Essential Britney Spears - tai trečiasis geriausių Britney Spears hitų rinkinys. Žinoma, kad Britney Spears laikoma amerikietiškos pop muziko dievaite. Pati Madona atsiliepė apie Britney labai maloniai. Su Britney Spears buvo susįję labai daug skandalų, tačiau tai nesutrukdė atlikėjai vėl grįžti į sceną ir tapti daugiausiai apmokama atlikėja. Šaime rinkinyje surinktos geriausios Britney dainos ir jūs galite jas atsisiųsti per torrentą, kas yra labai patogu.
Peržiūrėta kartų: 1991 | Skaityti toliau

Muzika iš filmo Didysis Getsbis / The Great Gatsby torrent

 Nepatinka (-) +4 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-08-21 / 10:50
Muzika iš filmo Didysis Getsbis / The Great Gatsby torrent

Didysis Getsbis - tai naujas filmas, kuris šiuo metu yra rodomas Lietuvos kinoteatruose. Jeigu jūs dar nesate jo žiūrėję, tai tikrai esate bent girdėję apie jį. Pagrindinį vaidmenį vaidina Leonardo DiCaprio, kuris pastaruoju metu filmuojasi tik tikrai vykusiuose ir sėkmunguose filmuose. Filmas Didysis Getsbis yra Moulin Rouge! režisieriaus naujas darbas, tad muzika jame tikrai turi didelę reikšmę. Jūs galite patys įvertinti naujojo garsaus filmo saundtreką, atsisuntę torrent failą.
Peržiūrėta kartų: 1378 | Skaityti toliau

Beethoven - Piano Sonatas 8, 14, 15, 17, 21, 23, 26 (2002) - Bethoveno sonatos fortepionui torrent

 Nepatinka (-) +3 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-08-16 / 14:47
Beethoven - Piano Sonatas 8, 14, 15, 17, 21, 23, 26 (2002) - Bethoveno sonatos fortepionui torrent

Vargu, as yra toks žmogus, kuris nėra girdėjęs apie Liudviką van Bethoveną. Tai vienas ryškiausių ir žinomiausių kompozitorių. Bethovenas yra vinas iš tryjų Vienos klasikų, pagrindinė vakarų klasikinės muzikos figūra, vos ne labiausiai gerbiamas pasaulyje kompozitorius. Jūs galite atsisiųsti per torrentą Bethoveno sonatų fortepionui rinkinį. Šie kūriniai yra vieni reikšmingiausių Bethoveno kūrboje. Jeigu jūs nesate abejingas muzikai ir esate išsilavinęs žmogus, tuomet jūsų kolekcijoje tikrai privalo būti šios sonatos.
Peržiūrėta kartų: 1120 | Skaityti toliau

Muzika iš serialo Sostų žaidimas / Game of Thrones 3 sezono

 Nepatinka (-) +1 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-07-27 / 12:30
Muzika iš serialo Sostų žaidimas / Game of Thrones 3 sezono

Visi jau yra girdėję apie naują populiarų serialą "Sostų žaidimas", o dauguma yra ir jį ziūrėję. Tikrai neįprastas ir labai įdomus mistinis serialas. Tačiau šis serialas yra ypatingas ne tik savo neįprasta įdėja, bet muzika, sukuta jam. Nors muzika nevaidina pagrindinio vaidmens seriale, tačiau yra labai svarbu išlaikyti kokybės kartelę visur. Tad vykes saudtrekas tikrai suteikia serialui papildomų bonusų. Muzika yra tiesiog nuostabi, tad jos galima klausytis tiesiog namuose ar automobilyje, nelydimos serialo siužeto, tiesiog muzika. Game of Thrones OST kompozitorius yra Ramin Djawadi. Taip pat šis kompozitorius yra parašęs muziką serialui Prison Break, filmui Iron Man ir kt.
Peržiūrėta kartų: 11939 | Skaityti toliau

Michael Jackson - The Indispensable Collection (2013) - Maiklo Džeksono dainų rinkinys

 Nepatinka (-) +2 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-07-22 / 11:24
Michael Jackson - The Indispensable Collection (2013) - Maiklo Džeksono dainų rinkinys

Labai gaila, bet naujų Maiklo Džeksono džeksono dainų jau nebebus. Mes niekad jau nebenueisime į jo koncertą. Tačiau liko dainos, kurias visi puikiai žino ir mėsta. Jeigu jūs norite gero Maiklo Džeksono dainų rinkinio, tuomet šis jums puikiai tiks. Jame surinktos daugiausia senos dainos, 70, 80, 90 metų. Yra LIVE albumas iš 1988 metų koncerto Wembley stadione. Tai disko, R&B, fanko ir pop-roko stiliaus muzika tikrai verta dėmesio. Jei jūs blogai pažįstate Maiklo Džeksono kūrybą, dabar turite puikią galimybę su ją susipažinti.
Peržiūrėta kartų: 1771 | Skaityti toliau

Costanzo - Nature Earth, Wind & Music (1999) - raminanti muzika su gamtos garsais

 Nepatinka (-) +4 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-07-15 / 10:28
Costanzo - Nature Earth, Wind & Music (1999) - raminanti muzika su gamtos garsais

Įvairūs garsai labai stipriai nulemia mūsų nuotaiką. Kiekvienas žmogus turi tokią melodiją, kuri jį jaudina arba tokius garsus, kurie jį labai erzina, tai kiekvienam yra individualu ir įrodo garsų svarbą mūsų gyvenime. Tačiau yra tokie garsai, kurie vienodai patinka visiems, prie tokių garsu laisvai galima priskirti gamtos garsus. Retam žmogui nepatinka upes ar miško ošimas. Šiame rinkinyje surinkta raminanti, švelni muzika su gamtos garsais. Jeigu jūs trokštate tikro atsipalaidavimo ir nusiraminimo, tuomet pasileiskite šį diską pajuskite harmoniją.
Peržiūrėta kartų: 1677 | Skaityti toliau

Muzika iš filmo Pasaulinis karas Z

 Nepatinka (-) +2 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika | Maja | 2013-07-05 / 11:03
Muzika iš filmo Pasaulinis karas Z

Pasaulinis karas Z - tai naujas postapokaliptinis filmas su Bradu Pittu. Filmas visai gerai įvertintas ir sėkmingas. IMDb svetainėje jis jo reiktingas yra 7,3 iš 10. Filmas apie zombius, kuriais pavirto žmonės po apokalipsės. Tema nenauja, tad gana sunku padaryti gerą filmą. Tačiau šis filmas pasisekė, o koks gi gali būti geras filmas be geros muzikos? Tikėkimės, kad ir muzika šiame filme skamba gera. O jei jūs jau pažiūrėjote filmą ir jums jau patiko muzika iš jo, tuomet skubėkite atsisiųsti OST iš filmo Pasaulinis karas Z.
Peržiūrėta kartų: 1471 | Skaityti toliau

Stebuklingi judantys paveikslėliai. Labai gražus John Mayer klipas dainai Walt Grace's Submarine Test, January 1967

 Nepatinka (-) +5 Patinka (+)
» Skiltis: Muzika » Klipai | Maja | 2013-06-20 / 11:26
Stebuklingi judantys paveikslėliai. Labai gražus John Mayer klipas dainai Walt Grace's Submarine Test, January 1967

Ar jūs seniau kada esate matę šituos stebuklingus judančius paveikslėlius? Labai gražus klipas yra Johno Mayerio dainai Walt Grace's Submarine Test, January 1967. Jame yra naudojama būtent judančių paveikslėlių technika. Kaip veikia ši technika? Kelios nuotraukos ar keli paveikslėliai, kurie turi pakeisti vienas kitą, sukarpomi į siauras juosteles ir sumaišomi į vieną vaizdą. Ant viršaus dedama juosta su juodomis linijomis ir permatomais tarpais, atitinkančiais paveisklėlių sukarpymo storiui. Kada juosta su linijomis juda paveisklėliu, pro permatomus tarpus matosi vienas vaizdas po kito. Vaizdai keičiasi, sukurdami judėjimo arba keitimosi efektą. Galite pamatyti, kaip tai vyksta. Jokio stebuklo. Piešiniai yra Virginijos Mori darbas.
Peržiūrėta kartų: 2506 | Skaityti toliau