Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „programos“ yra antivirusines programos, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai, foto programos (programos skirtos foto redagavimui), nuotraukų koregavimo programos (programos skirtos nuotraukų koregavimui), nemokamos programos kurias be didelio vargo galėsit parsisiųsti ir instaliuoti. Čia visada yra atnaujintos programos ir jus visada galėsit parsisiųsti nemokamai naujausia versija su no cd ar crack.

Kur aš: Siuskis.Info » Programos » Screensaver Factory Enterprise 6.3 - pačiam padaryti animuotą ekrano užsklandą su garsu

Screensaver Factory Enterprise 6.3 - pačiam padaryti animuotą ekrano užsklandą su garsu

 Nepatinka (-) +3  Patinka (+)
| Maja | 2012-12-30 / 12:00
Screensaver Factory Enterprise 6.3 - pačiam padaryti animuotą ekrano užsklandą su garsu

Screensaver Factory - tai programa, kuri leis jums pačiam padaryti animuotą ekrano užsklandą su garsu. Užsklandas jūs galite kurti iš neriboto paveikslėlių, garsų, video ir flash skaičiaus. Tai reiškia, kad jei jūs turite mėgstamą muziką, kurios norėtumėte klausytis, kai nedirbate prie kompiuteriaus, ir keletą gražių paveikslėlių ar flash, jūs hau galite padaryti ekrano užsklandą, kuri džiugins jus nuolatos. Kaip bebūtų keista, bet naudotis programa labai paprasta, tad tikrai susitvarkysite.

Kalba: anglų, rusų
Dydis: 25.15 Mb

Peržiūrėta kartų: 1168
Komentarai
Komentuoti