Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „programos“ yra antivirusines programos, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai, foto programos (programos skirtos foto redagavimui), nuotraukų koregavimo programos (programos skirtos nuotraukų koregavimui), nemokamos programos kurias be didelio vargo galėsit parsisiųsti ir instaliuoti. Čia visada yra atnaujintos programos ir jus visada galėsit parsisiųsti nemokamai naujausia versija su no cd ar crack.

Kur aš: Siuskis.Info » Programos » NXPowerLite Desktop Edition 5.0.8 - sumažinti Word, Excel, PowerPoint, JPEG ir PDF siuntimui paštu

NXPowerLite Desktop Edition 5.0.8 - sumažinti Word, Excel, PowerPoint, JPEG ir PDF siuntimui paštu

 Nepatinka (-) +2  Patinka (+)
| Maja | 2013-01-04 / 14:41
NXPowerLite Desktop Edition 5.0.8 - sumažinti Word, Excel, PowerPoint, JPEG ir PDF siuntimui paštu

Tikriausiai daugelis yra kada nors susidures su problema, kai reikia issiusti kam nors Word, Excel, PowerPoint, JPEG ar PDF, tačiau failas būna labai didelis ir labai ilgai siunčiasi. Tą, pasirodo, galima lengvai pataisyti. Tam yra programa NXPowerLite Desktop Edition. NXPowerLite Desktop Edition padės jums sumažinti Word, Excel, PowerPoint, JPEG ir PDF siuntimui paštu. Programa pašalina šių formatų failų "ašsipūtinžmą" ir sumažina jų dydi net 95%. NXPowerLite Desktop Edition galima integruoti į jūsų pašto programą.

Kalba: anglų, rusų
Dydis: 13.92 Mb

Peržiūrėta kartų: 1960
Komentarai
Komentuoti