Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „programos“ yra antivirusines programos, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai, foto programos (programos skirtos foto redagavimui), nuotraukų koregavimo programos (programos skirtos nuotraukų koregavimui), nemokamos programos kurias be didelio vargo galėsit parsisiųsti ir instaliuoti. Čia visada yra atnaujintos programos ir jus visada galėsit parsisiųsti nemokamai naujausia versija su no cd ar crack.

Kur aš: Siuskis.Info » Programos » CCleaner 4.00.4064 - pagreitinti kompiuterį

CCleaner 4.00.4064 - pagreitinti kompiuterį

 Nepatinka (-) +2  Patinka (+)
| Maja | 2013-03-27 / 10:45
CCleaner 4.00.4064 - pagreitinti kompiuterį

CCleaner - tai programa, kuri padės jums pagreitinti kompiuterį, jeigu jis veikia ne taip sparčiai, kaip jūs norėtumėt. Jeigu jūsų kompiuteris pradėjo lėčiau veikti, tai nereiškia, kad kompiuteris blogas, tiesiog sistema gali būti perkrauta įvairių nereikalingų pasenusių failų ir įrašų. CCleaner skirta būtent tam, kad išvalyti visas sistemos šiukšles ir palengvinti jūsų kompiuterius darbą. Programa pašalins visus nenausojamus ar laikinus failus, taip išlaisvins vietą kietajame diske ir kompiuteris pradės veikti sparčiau. Taip pat programą CCleaner galite naudoti, jei nenorite, kad išsisaugotų jūsų veiksmų internete ar prie kompiuterio istorija. Tiesiog pavalykite su CCleaner ir niekas niekad nesužinos, ką jūs veikėte ir kokius tinklapius lankėte. Programa yra palyginus saugi, tad tinka ir naujokams.

Viename instaliatoriuje yra Free, Professional ir Business Edition programos versijos anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis, o taip pat Portable versija. Jūs galėsite pasirinkti tinkamiausią jums versiją ir ją įrašyti.

Kalba: anglų, rusų, ukrainiečių
Dydis: 2.87 Mb

Peržiūrėta kartų: 1467
Komentarai
Komentuoti