Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „programos“ yra antivirusines programos, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai, foto programos (programos skirtos foto redagavimui), nuotraukų koregavimo programos (programos skirtos nuotraukų koregavimui), nemokamos programos kurias be didelio vargo galėsit parsisiųsti ir instaliuoti. Čia visada yra atnaujintos programos ir jus visada galėsit parsisiųsti nemokamai naujausia versija su no cd ar crack.

Kur aš: Siuskis.Info » Programos » Free Studio 2013 6.1.1.422 - nemokamų programų rinkinys darbui su muzika, video ir paveikslėliais

Free Studio 2013 6.1.1.422 - nemokamų programų rinkinys darbui su muzika, video ir paveikslėliais

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| Maja | 2013-04-25 / 22:03
Free Studio 2013 6.1.1.422 - nemokamų programų rinkinys darbui su muzika, video ir paveikslėliais

Free Studio - tai nemokamų programų rinkinys, kuris padės jums visiškai sutvarkyti visus jūsų multimedia failus. Su šiuo rinkiniu jūs galėsite pritaikyti bet kokį video prie jūsų iPod, PSP, iPhone ar BlackBerry, o taip pat konvertuoti į bet kokį reikiamą formatą, galėsite įrašyti ar nukopijuoti DVD ir CD diskus, siųstis video iš YouTube į jūsų kompiuterį ar smartfoną, redaguoti audio bei video, daryti screenshot'us bei įrašyti video iš ekrano, kurti 3D video bei paveikslėlius. Žodžiu, šis rinkinys sugeba net daugiau nei galima įsivaizduoti.

Kalba: anglų, rusų
Nemokama programa
Dydis: 58.1 Mb

Peržiūrėta kartų: 1157
Komentarai
Komentuoti