Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „programos“ yra antivirusines programos, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai, foto programos (programos skirtos foto redagavimui), nuotraukų koregavimo programos (programos skirtos nuotraukų koregavimui), nemokamos programos kurias be didelio vargo galėsit parsisiųsti ir instaliuoti. Čia visada yra atnaujintos programos ir jus visada galėsit parsisiųsti nemokamai naujausia versija su no cd ar crack.

Kur aš: Siuskis.Info » Programos » Clownfish for Skype 3.20 + Portable - išversti siunčiamus per skype pranešimus

Clownfish for Skype 3.20 + Portable - išversti siunčiamus per skype pranešimus

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| Maja | 2013-05-14 / 12:26
Clownfish for Skype 3.20 + Portable - išversti siunčiamus per skype pranešimus

Nuostabi programėlė, kuri leis jums bendrauti su kitų tautybių žmonėmis per Skype, nežinant svetimos kalbos. Jūs tiesiog galėsite rašyti savo gimtaja kalba, o Clownfish for Skype išvers tekstą ir nusiųs jį adresatui jau jo gimtaja kalba. Jums nė nereikia nieko versti patiems, nereikia sukti galvos, tiesiog rašote kaip jums patogu ir bendraujate su žmonėmis iš viso pasaulio. Bet tai dar ne viskas, Clownfish for Skype dar gali keisti jūsų balsą, kas gali būti labai smagu. Būtinai išmėginkite.

Vertimui galite pasirinkti vieną aš populiariausių servisų:
-Google Translate
-Microsoft Live
-SYSTRAN
-PROMT ir kt.

Kalbos: Afrikaans, Albanian, Arabic, Armenian, Azerbaijani, Basque, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Filipino, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Haitian, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malay, Maltese, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Welsh, Yiddish.

Atsisiųsti Clownfish for Skype 3.20 + Portable
Clownfish_3.20siuskis.info.rar [1,48 Mb] (atsisiųsta kartų: 242)
Peržiūrėta kartų: 1583
Komentarai
Komentuoti