Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „programos“ yra antivirusines programos, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai, foto programos (programos skirtos foto redagavimui), nuotraukų koregavimo programos (programos skirtos nuotraukų koregavimui), nemokamos programos kurias be didelio vargo galėsit parsisiųsti ir instaliuoti. Čia visada yra atnaujintos programos ir jus visada galėsit parsisiųsti nemokamai naujausia versija su no cd ar crack.

Kur aš: Siuskis.Info » Programos » portable » EarMaster School 5.0.0.631SW Portable - išlavinti muzikinę klausą

EarMaster School 5.0.0.631SW Portable - išlavinti muzikinę klausą

 Nepatinka (-) +3  Patinka (+)
| Maja | 2011-10-20 / 19:32
EarMaster School 5.0.0.631SW Portable - išlavinti muzikinę klausą

EarMaster School - programa, kurios nereikia instaliuoti, tiesiog paleiskite ir baigta. O skirta ji tam, kad padėtų jums išlavinti jūsų muzikinę klausą. Sakote, tai neįmanoma? Tikrai ne. Tai įmanoma, ir ši programa padės tuo įsitikinti. Jei mėgstate muzikuoti, bet neturėjote galimybės mokytis ir pražiopsojot savo laiką, visada galima atsigriebti. Arba atsisiųskite šią programą savo vaikui, jei norite, kad jo muzikinė klausa tobulėtų.

Anglų kalba. Dydis 5.57 Mb.

Peržiūrėta kartų: 2255
Komentarai
Parašė: Fainas :D | 2 gruodžio 2012 21:22 | Pranešimų: 19 | Straipsnių: 0
Nenusivyliau, Net man padėjo lol šiaip jai pluginus parsisiunti groji su visais pasaulio instrumentais tinka ir mobiliajam bet vadinasi EarMaster School - for mobile (for full plugin) geras :)
Komentuoti