Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „Animacija ir Dokumentika“ rasite daug animacijos vaikams ir ne tik, pasisemsite daug naudingos informacijos iš dokumentiniu filmu sau. Visa tai galite atsisiųsti nemokamai. Taip pat čia yra nemažai animacijos ir dokumentikos kurią galėsite parsisiųsti lietuvių kalba.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Dokumentika » Kelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalba

Kelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +4  Patinka (+)
| Maja | 2010-07-26 / 20:35
Kelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalba

Vandenynas - gyvybės lopšys, tačiau tai vis dar didžiausia paslaptis žmonijai. Jis slepia nuo mūsų akių gyvūnus ir augalus, kurių mes nė sapnuot nesapnavom. Milijonus metų vandenynas neįsileido mūsų į paslaptingą karalystę, tačiau šiandien jis atveria glėbį patiems smalsiausiems ir atkakliausiems - mokslininkams-tyrinėtojams, apsiginklavusiems šiuolaikine technika. Jų dėka tą nepaprastą stebuklingą pasaulį galime pamatyti ir mes.
Į nuostabią kelionę mus pakviečia dresuotas vėžlys, kurio klajones seka visa operatorių komanda. Pasiruoškite - jūsų laukia nepaprasta kelionė: prasibrovę pro laminarijų sąžalyną, esantį Monterėjaus draustinyje, Kalifornijoje, atsidursite netoli Meksikos krantų, prie Roca Partida salos, kuri užburia vaizdingu peizažu ir atskleidžia nepaprastas povandeninio pasaulio istorijas - čia gyvena tūkstančiai ryklių. Toliau jūsų laukia bekraštės Australijos vandenų platybės ir Didysis Barjerinis Rifas, kurio grožiui atsispirti negali niekas. Tai vienintelis pasaulyje gyvas organizmas, matomas net iš kosmoso! Taip, taip, jums nepasigirdo - tai gyvas organizmas, o ne augalas ar akmens darinys. Rifą sudaro mažučiai organizmai - koraliniai polipai, kurie gyvena didžiulėmis kolonijomis. Tokiomis didžiulėmis, kad jas net galima matyti iš kosmoso.
Pakeliui laukia susitikimai su tūkstančiais įspūdingų povandeninio pasaulio gyventojų - nuožmiais medžiotojais kūjagalviais rykliais, didingomis rajomis, įspūdingomis zebrinėmis sparnapelekėmis, agresyviomis povandeninio pasaulio plėšrūnėmis murenomis, žaismingais delfinais, jūriniu šliužu - fantastišku gyviu, tarsi nužengusiu iš pasakų knygos, linksmaisiais jūrų arkliukais, keistais gyvūnais lamantinais, kuriuos senovės jūreiviai laikė undinėlėmis, ir didžiausiais mūsų planetos žinduoliais banginiais.
Povandeninio pasaulio būtybių gyvenimas mums visai nepažįstamas ir todėl nepaprastas, tad nepabijokite leistis į stebuklingą kelionę per 15 jūrų ir 3 vandenynus bei susipažinti su paslaptingais gyvūnais. Kviečiame panirti į vandenyno gelmes ir pajodinėti ant banginio, o tie, kas mėgsta aštresnius pojūčius, galės paplaukioti tarp ryklių arba dilgiųjų medūzų.

Video: 720x400 (1.80:1), 24 fps, XviD build 50 ~2074 kbps avg, 0.30 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg

Režisierius: Jean Jackues Mantello
Žanras: Drama / Dokumentika
Pagamintas: 2009
Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)
Kokybė: BRRip

Dydis: 1.46 Gb

IMDB Rating: 6.3/10 (72 votes)Kelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalbaKelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalbaKelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalbaKelionė į vandenyno gelmes 3D / OceanWorld 3D (2009/BRRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 5830
Komentarai
Parašė: Vaidazzz | 31 gruodžio 2015 11:30 | Pranešimų: 4 | Straipsnių: 0
kaip atsiust nera torrent failo...
Parašė: benas99999 | 11 sausio 2012 21:33 | Pranešimų: 2 | Straipsnių: 0
noriu paziuret
Komentuoti