Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Profesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalba

Profesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +5  Patinka (+)
| admin | 2012-01-15 / 13:27
Profesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalba

IMDB Rating: 6.6/10 from 23,080 users

Denis (akt. Jason Statham) - buvęs operatyviųjų pajėgų agentas. Dabar jis gyvena ramų gyvenimą. Tačiau netrukus jį pasiekia nemaloni žinia: jo ilgametis mokytojas ir kovų draugas Hanteris (akt. Robert De Niro) pateko į slaptos nusikalstamos sukarintos grupuotės rankas. Grupuotės vadas Spaikas (akt. Clive Owen) turi kažkokių sąskaitų su Hanteriu. Hanteris Deniui tarsi tėvas. Jis padarys viską, kad išplėštų Hanterį iš Spaiko nagų. O Hanteris žino, jog pasirodžius Deniui Spaiko dainelė sudainuota.

Prasideda gaudynės po visą pasaulį - Australija, Paryžius, Londonas, Artimieji Rytai. Spaiko užnugaryje galinga organizacija, turinti neribotus išteklius, o Denio... na, Denis operatyviosiose pajėgose praėjo ugnį ir vandenį: jis - žudymo mašina. Užverda pavojingas katės ir pelės žaidimas, kuriame grobuonis tampa medžiojama auka. Ar pajėgs Denis ir Hanteris atsilaikyti prieš galingą organizaciją?

Veiksmo juostoje „Profesionalai", nufilmuotoje remiantis neįtikėtina, bet tikra istorija, susitinka du veiksmo filmų grandai - Jason Statham ir Clive Owen bei ne vieną apdovanojimą savo karjeroje laimėjęs kino veteranas Robert De Niro.

Originalus pavadinimas: Killer Elite
Lietuviškas pavadinimas: Profesionalai
Sukurtas: 2011
Šalis: USA, Australija
Žanras(-ai): Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Režisierius(-iai): Gary McKendry
Rašytojas(-ai): Matt Sherring, Ranulph Fiennes
Aktorius(-iai): Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell, Aden Young, Yvonne Strahovski, Ben Mendelsohn, Adewale Akinnuoye-Agbaje, David Whiteley, Matthew Nable, Lachy Hulme, Firass Dirani, Nick Tate, Bille Brown, Stewart Morritt

Kita informacija:
1:56:42 / 2 GB
720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 64 ~1680 kbps avg, 0.32 bit/pixel
48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg
48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~320.00 kbps avg

Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis) / Anglų Originalas
Kokybė: BRRip
Traileris: Žiurėti

Profesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalbaProfesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalbaProfesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalbaProfesionalai / The Killer Elite (2011/BRRip) - Lietuvių kalba


Peržiūrėta kartų: 2176
Komentarai
Komentuoti