Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Romo dienoraštis (The Rum Diary) 2011 BDRip - Lietuvių kalba

Romo dienoraštis (The Rum Diary) 2011 BDRip - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +3  Patinka (+)
| admin | 2012-04-03 / 23:28
Romo dienoraštis (The Rum Diary) 2011 BDRip - Lietuvių kalba

IMDB Rating: 6.4/10 from 24,661 users

Karibų jūra ir saulė? Bus. Žavios “undinės”? Bus. Alkoholis su tiek daug laipsnių, kad jų nebeįmanoma pamatuoti? Bus! Pagirios, nuo kurių galva plyšta ir atmintis šlubuoja? Rytas neatleidžia niekam.

Sveiki atvykę į Puerto Riką, saulėtų paplūdimių, aistringos meilės ir pigaus alkoholio rojų žemėje! Kai amerikietis Kempas (akt. Johnny Deppas) atsibunda viešbutyje, išgėręs 161 mini buteliuką romo, jo nuotykiai (ir galvos skausmas) tik prasideda!

Atvykęs dirbti žurnalistu į chaotiškiausią pasaulyje laikraštį, kurio redaktoriaus perukas - vieša paslaptis, Kempas greit atskleidžia salos privalumus: pigų alkoholį, naktines linksmybes boulingo bei muzikos klubuose, vudu burtus, gaidžių peštynes ir vietos milijonieriaus Sandersono (akt. Aaronas Eckhartas) perdėtą vaišingumą. Pastarojo namuose sutikta šviesiaplaukė gražuolė Šenou (akt. Amber Heard), kuri mėgsta maudytis visiškai nuoga, netrukus taps priežastimi, kodėl Sanderso namus paplūdimyje taip pamėgs lankyti Kempas... Planas: sužlugyti milijonierių, pagrobti jo gražuolę merginą ir su ne mažiau gražia jachta leistis į šviesų rytojų. Ir, žinoma, visa tai padaryti neišsiblaivant!

Sukurta pagal ankstyvąjį kultinio rašytojo Hunterio S. Thomsono (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”) pusiau autobiografinį romaną “Romo dienoraštis”, komedija sugrąžina į kino ekranus genialųjį aktorių Johnny Deppą (“Karibų jūros piratai”, “Alisa Stebuklų šalyje”) - šįkart jo veidą dengia ne storas grimo sluoksnis, o akiniai nuo saulės... O jų prireiks, kad paslėpti vakarykščių linksmybių žymes. Juk apie Karibus sakoma kaip apie Las Vegasą: kas nutiko Puerto Rike - amžiams liks Puearto Rike!

File: The Rum Diary (2011) BDRip - TORRnado.avi
Filesize: 2.17 GiB
Play length:1h 59mn
Video: XviD, 720x384, 1809 Kbps
Audio: LT/EN AC3, 384 Kbps, 6 ch.

Metai: 2011
Žanras (-ai): Komedija
Režisierius (-ai): Bruce Robinson
Scenaristas (-ai): Bruce Robinson, Hunter S. Thompson
Aktoriai: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli, Amber Heard, Richard Jenkins, Giovanni Ribisi, Amaury Nolasco, Marshall Bell, Bill Smitrovich

Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis) / Anglų
Kokybė: BDRip

Romo dienoraštis (The Rum Diary) 2011 BDRip - Lietuvių kalbaRomo dienoraštis (The Rum Diary) 2011 BDRip - Lietuvių kalbaRomo dienoraštis (The Rum Diary) 2011 BDRip - Lietuvių kalba


Peržiūrėta kartų: 1742
Komentarai
Komentuoti