Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Pagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalba

Pagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +12  Patinka (+)
| admin | 2012-11-15 / 21:02
Pagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalba


Patyręs trilerių režisūros asas Simonas West'as, įtampos kurstymo meistriškumą gludinęs tokiose juostose, kaip „Mechanikas“, „Kalinių lėktuvas“, „Nesunaikinami 2“, „Kapų plėšikė Lara Kroft“, pristato naujausią savo darbą – įtempto siužeto veiksmo filmą „Pagrobimas“ su Nicolu Cage'u priešakyje.

Į gabaus bankų plėšiko kailį įsikūnijęs „Oskaro“ laureatas leidžiasi į mįslingai dingusio brangiausio jam žmogaus paieškas.

Tai jau ne pirmasis žymaus amerikiečių aktoriaus ir S. West'o darbas. 1997 metais jiedu susitiko filmo „Kalinių lėktuvas“ filmavimo aikštelėje. Palikę vienas kitam gerą įspūdį jie pagaliau ir vėl suvienija savo jėgas, žiūrovams žadėdami neleisti atsipalaiduoti iki paskutinės filmo minutės.

Juostoje taip pat vaidina filmų „Roko amžius“ ir „Romantikai“ žvaigždė Malin Akerman, gražuolis Joshas Lucas, žiūrovams pažįstamas iš juostų „Advikatas iš Linkolno“ ir „J.Edgar“, amerikiečių aktorius Mark Valley ir kiti...

IMDB Rating: 5.3/10 from 8,091 users

Metai: 2012
Režiserius: Simon West
Žanras: Veiksmo / Trileris
Aktoriai: Nicolas Cage, Malin Akerman, Josh Lucas, Danny Huston, Mark Valley
Kalba: Lietuvių (vienbalsis - Rycka99)
Trukmė: 1:35:50
Kokybe: BRRip

Įgarsinimas: Rycka99
Vertimas: glukas
Derinimas: pem

Pagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalbaPagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalbaPagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalbaPagrobimas (Stolen) 2012 BRRip - Lietuvių kalba


Peržiūrėta kartų: 3561
Komentarai
Komentuoti