Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Operacija „Kardžuvė“ / Swordfish (2001/DVDrip) - Lietuvių kalba

Operacija „Kardžuvė“ / Swordfish (2001/DVDrip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| admin | 2010-06-29 / 22:48
Operacija „Kardžuvė“ / Swordfish (2001/DVDrip) - Lietuvių kalba

Mūsų pasaulyje egzistuoja kitas pasaulis, kurį mes vadiname kibernetine erdve ir kuris nuo mūsų atskirtas kodais, slaptažodžiais, moderniausiomis saugumo sistemomis. Didžiausios paslaptys, pavojingiausia ir paslaptingiausia informacija, neįkainojami faktai ir, žinoma, milžiniškos pinigų sumos - viskas slypi šioje užkoduotoje erdvėje.

Gabrielis Shearas, vienas pavojingiasių šnipų, savaip suvokiantis patriotizmą, siekia įsiskverbti į šią uždraustą zoną ir pasinaudoti "nešvariais" grynaisiais. Jei pavyktų tai padaryti, jo rankose atsidurtų milijardai iš nelegalių vyriausybinių fondų, apie kurių egzistavimą žino tik nedaugelis.

Tačiau paimti tuos pinigus nėra taip lengva, nes kodai prieinami vos keletui pačių talentingiausių kompiuterių specialistų. Gabrielis vieną tokį talentą iškapsto - tai Stanley Jobson, super profesionalus kompiuterių hackeris. Viena bėda, kad Stanley ką tik grįžo iš kalėjimo, o prie elektronikos prietaisų jam leista prisiartinti ne arčiau kaip per 50 jardų.

Vienas iš dviejų geriausių planetos specialistų dabar gyvena namelyje ant ratų, paliktas šeimos, praradęs brangiausią ką turėjo - dukrą Holly. Gabrielis ir jo seksualioji padėjėja Ginger sugalvoja paprastą būdą, kaip nelaimingą vyruką įtraukti į savo planus. Porelė pažada padėti susigrąžinti Holly.

"Operacija Kardžuvė" - tai filmas apie pasaulį, kuriame nėra nieko tikra. Tai protinga istorija, šiek tiek meilės, nerealūs specialieji efektai, kvapą gniaužantis stilius, neslūgstanti įtampa ir veiksmas.

Režisierius: Dominic Sena
Aktoriai: John Travolta, Hugh Jackman, Sam Shepard
Žanras: Trilleris/Veiksmo
Pagamintas: 2001
Kalba: Lietuvių
Kokybė: DVDripFailo dydis: 672.69 Mb

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1719
Komentarai
Komentuoti