Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Žmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalba

Žmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| admin | 2010-07-07 / 11:50
Žmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalba

Jaunas argentinietis matematikas Martinas atvyksta stažuotis į Oksfordą, kur susipažįsta su garsiu mokslininku Artūru Seldomu. Profesorius ir studentas bando atskleisti seriją nusikaltimų, kurie paslaptingai susiję su Pitagoro mokymu.
Mįslingas žudikas tarsi iškviečia Seldomą į intelektualią dvikovą, reikalaudamas teoremą įrodyti realybėje. Ieškodami atsakymo, herojai pasitelkia kriminalistikos ir magijos istoriją, tradicinės psichologijos pasiekimus ir matematikos mokslą. Iš pirmo žvilgsnio detektyvinis romanas stulbinančioje atomazgoje atsiskleidžia it nuostabūs fokusininko burtai.

Video: 720x304 (2.37:1), 24 fps, XviD build 47 ~2097 kbps avg, 0.40 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps

Režisierius: Alex de la Iglesia
Aktoriai: Elijah Wood, John Hurt, Leonor Watling, Julie Cox, Burn Gorman
Žanras: Kriminialinis | Romantinis | Trileris
Pagamintas: 2008
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Kokybė: BDRip

IMDB Rating: 6.1/10 (7,634 votes)Žmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalbaŽmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalbaŽmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalbaŽmogžudystės Oksforde / The Oxford Murders (2008/BDRip) - Lietuvių kalba


Failo dydis: 1.89 Gb

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1054
Komentarai
Komentuoti