Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » The Crazies (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba

The Crazies (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +2  Patinka (+)
| admin | 2010-05-18 / 19:21
The Crazies (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba

Mažame Ogden Maršo miestelyje gyvenimas teka įprastai ir paprastai kaip ir tūkstančiuose kitų nedidelių Amerikos miestelių. Čia visi vieni kitus pažįsta, šerifo nuovada dirba pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 ryto iki 5 vakaro, o miestelio gydytoja ne tik išvardins visus gyventojus, bet ir papasakos, kas kokiomis ligomis serga ar yra sirgęs.

Tačiau vieną dieną tyliame, ramiame miestelyje ima dėtis keisti dalykai: į mokyklines krepšinio varžybas atsvirduliuoja vietinis girtuoklis su ginklu rankoje. Miestelio šerifui Deividui ir jo padėjėjui Raselui tenka nelengvas darbelis suvaldyti siautėjantį girtuoklį. Deja, netrukus paaiškėja, kad jo kraujyje visiškai nebuvo alkoholio. Deivido žmoną Džudę, dirbančią gydytoja, taip pat ima lankyti pacientai su keistais nusiskundimais. Miestelyje kasdien gausėja keistai besielgiančių gyventojų gretos, o keistas elgesys ima peržengti protu suvokiamas ribas - jie tampa kraujo ištroškusiais zombiais.

Netrukus Deividas ir Raselas išsiaiškina keistojo užkrato šaltinį: lėktuvo katastrofos metu išsiliejusi toksinė medžiaga užkrėtė apylinkės vandens telkinius ir taip pateko į Ogden Maršo gyventojų kraują...

Trukmė: 01:36:45
Dydis: 1.72 GB
Formatas: XviD
Kokybė: DVDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 25 fps, XviD build 50 ~1627 kbps avg, 0.30 bit/pixel
Garsas: 1EN#48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg /2LT# 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg
Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas vienbalsis)

Režisierius: Breck Eisner
Aktoriai: Timothy Olyphant, Radha Mitchell, Joe Anderson, Danielle Panabaker, Christie Lynn Smith
Žanras: Siaubo / Drama / Trileris
Pagamintas: 2010
Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis)
Kokybė: DVDrip
IMDB Rating: 6.9/10 10,241 votes

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1415
Komentarai
Komentuoti