Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Maksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009/BRRip) - Lietuvių kalba

Maksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009/BRRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +2  Patinka (+)
| Maja | 2010-07-19 / 18:36
Maksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009/BRRip) - Lietuvių kalba

Nepaklusnus berniukas Maksas nubaudžiamas ir užrakinamas miegamajame. Kovodamas su nuoboduliu vaikas pasineria į fantazijų pasaulį ir supranta, kad staiga kambarys kažkur dingo. Vietoj jo jis atsiduria mažoje valtelėje, kurią bangos neša paslaptingo kranto link.
Šalyje, kurioje atsiduria mūsų herojus, gyvena labai keisti sutvėrimai. Nepaisant jų bauginančios išvaizdos, vaikas su jais susidraugauja. Laukinės būtybės nusprendžia, kad berniukas – keisčiausias sutvėrimas, kokį jiems yra tekę matyti ir paskelbia Maksą savo karaliumi. Bet po kurio laiko vaiką apima namų ilgesys ir jam kyla didžiulis noras grįžti ten, kur jis yra mylimas iš tikro.
Naujame Spike‘o Jonze‘o filme skamba Arcade Fire kūrinys "Wake Up", o taip pat kiti Yeah Yeah Yeahs vokalistės Karen O, Bradford Cox ir kompozitoriaus Carter Burwell parinkti muzikiniai kūriniai.
Nepaprasto grožio nuoširdi ir šilta fantastinė pasaka apie meilius, šiltus ir stebuklingus nuotykius.

Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1688 kbps avg, 0.32 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg

Režisierius: Spike Jonze
Aktoriai: Max Records, Pepita Emmerichs, Max Pfeifer, Madeleine Greaves, Joshua Jay
Žanras: Nuotykių / Fantastika
Pagamintas: 2009
Kalba: Lietuvių (vienbalsis - anglisss)
Kokybė: BRRip

Dydis: 1.46 GB

IMDB Rating: 7.3/10 (27,837 votes)Maksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009/BRRip) - Lietuvių kalbaMaksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009/BRRip) - Lietuvių kalbaMaksas ir Maksimonstrai / Where the Wild Things Are (2009/BRRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1729
Komentarai
Komentuoti