Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Linkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalba

Linkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| Maja | 2010-07-26 / 20:34
Linkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalba

Rysas dirba JAV ambasadoje Paryžiuje. Jis asmeninis ambasadoriaus padėjėjas. Tačiau didžioji Ryso svajonė - dirbti specialiajame padalinyje, dalyvauti slaptose operacijose ir gelbėti pasaulį. Rysas degte dega entuziazmu nuveikti ką nors ypatingo ir labai slapto. Tačiau dabar jo darbas - sudaryti ambasadoriaus dienotvarkę, pažaisti su juo šachmatais, paliežuvauti ir grįžti namo, pas merginą.
Bet vieną gražią dieną Ryso svajonė ima pildytis. Jis gauna užduotį sutvarkyti nesklandumus, kilusius amerikiečių agentui Paryžiaus oro uoste, o vėliau drauge su juo įvykdyti vieną slaptą darbelį. Vos atvykęs į oro uostą, Rysas iš karto suabejoja visa operacija, nes Čarlis Vaksas - slaptasis agentas ir Ryso partneris - visiškai neatitinka agento paveikslo. Jis triukšmingas, nemandagus ir net bando per Prancūzijos sieną įgabenti neleistinas medžiagas (dėl to ir kilo sąmyšis oro uoste).
Pietūs kinų restorane virsta netikėta - Rysui - operacijos dalimi, muštynėmis ir grumtynėmis, kurias seka pasivažinėjimas ne po pačius jaukiausius Paryžiaus kvartalus su vaza, pilna kokaino, prostitučių kompanija, susidūrimas su pakistaniečių kilmės teroristais, sprogimai, gaudynės ir t.t.

Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1799 kbps avg, 0.34 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg

Režisierius: Pierre Morel
Aktoriai: John Travolta, Jonathan Rhys-Meyers, Kasia Smutniak, Richard Durden, Yin Bing
Žanras: Veiksmo / Trileris
Pagamintas: 2010
Kalba: Lietuvių (daugiabalsis - becas, DzOniZz, juliluko)
Kokybė: BRRip

Dydis: 1.47 Gb

IMDB Rating: 6.4/10 (17,389 votes)Linkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalbaLinkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalbaLinkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalbaLinkėjimai iš Paryžiaus / From Paris with Love (2010/BRRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1762
Komentarai
Komentuoti