Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Brothers (2009/BDRip) - Lietuvių kalba

Brothers (2009/BDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +1  Patinka (+)
| admin | 2010-05-31 / 20:41
Brothers (2009/BDRip) - Lietuvių kalba

Brothers - Lietuvių kalba

Apdovanojimai
•2009 Auksinis gaublys (nominacija) - geriausia dramos aktorė
•2009 Auksinis gaublys (nominacija) - geriausia daina kino filmui

Semas Keihilas (akt. Tobey Maguire) išvyksta kariauti į Afganistaną. Namuose jo laukti lieka žmona Greisė (akt. Natalie Portman) ir dukrelės Izabelė (akt. Bailee Madison) ir Megė (akt. Taylor Geare). Tačiau ilgai laukti netenka -netrukus Greisė gauna žinutę, kad Semas žuvo Afganistane. Ši žinia pakeičia visos šeimos gyvenimą. Greisę, likusią vieną su dviem dukrelėm, prislegia skausmas ir rūpesčiai, kuriuos anksčiau dalindavosi su Semu. Semo tėvas (akt. Sam Shepard), atsargos karininkas, taip pat sunkiai išgyvena mylimiausio sūnaus netektį. Semas visuomet buvo jo pasididžiavimas: sūnus, pasekęs jo pėdomis... Visai ne toks kaip jo brolis Tomis (akt.Jake Gyllenhaal). Tomis nuolatos kėlė tik rūpesčius, nuolatos įsiveldavo į nemalonumus. Paskutinis jo išsišokimas - ginkluotas apiplėšimas.

Tomis neseniai grįžo iš kalėjimo, kur atsėdėjo už padarytą nusikaltimą, ir beveik iš karto neteko brolio. Matydamas Greisės vargus sūnus palaidūnas pasijunta atsakingas už brolio šeimą. Greisė žinojo Tomio istoriją ir jo darbelius, tad ji nenoriai priima pagalbą. Tomis padėdamas brolio žmonai tuo pačiu nuo skausmo ir nešvarios praeities gelbėjasi ir pats. Jis jaučia, jog Greisė, Izabelė ir Megė tai tas šiaudas, kurio jis gali nusitverti. O Greisė, kuri iš pradžių buvo nusiteikusi nepatikliai ir priešiškai, pamažu „atitirpsta".

Netrukus Keihilų šeimą pasiekia netikėta naujiena: Semas gyvas ir grįžta namo. Šeima džiūgauja ir plačiu glėbiu pasitinka Afganistano karo didvyrį. Tačiau susitikimo džiaugsmą ima temdyti juodi debesys. Semas užsisklendžia savyje. Tai, ką jam teko matyti ir pačiam daryti Afganistane, visiems laikams pakeitė Semą Keihilą. Jis nesugeba vėl būti toks pats mylintis ir švelnus vyras ir tėvas. Semas negali atleisti sau už tai, ką padarė Afganistane, ir jaučia, jog jis jau niekada negalės mylėti ir niekada nebus vertas artimųjų meilės. Jis nesidžiaugia net akivaizdžiu brolio paklydėlio pasikeitimu: Semas įtarinėja, jog Tomis ir Greisė išdavė jį. Tokios mintys neduoda jam ramybės ir ima temdyti visos Keihilų šeimos gyvenimą.

Du broliai, Semas ir Tomis, netikėtai pasikeitę vaidmenimis, turi išmokti gyventi naujoje realybėje ir įveikti vidinius demonus, kurie, deja, niekuomet nesnaudžia.

„Broliai" - jautri istorija apie žmones, kankinamus kaltės jausmo. Žmones, kurie už praeities nuodėmes baudžia patys save. Žmones, kurie nepaisant visko stengiasi gyventi toliau.

IMDB Rating: 7.3/10 (15,476 votes)

Kita informacija:
File: Brothers[2009.BDRip.ac3.LTU]6intass.avi
Filesize: 1798.65 Mb)
Play length: 01:44:37
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~2074 kbps
Audio: 48 kHz, AC3/2 Dolby Digital, ~320.00 kbps avg

Režisierius: Jim Sheridan
Aktoriai: Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Tobey Maguire, Mare Winningham, Sam Shepard
Žanras: drama
Pagamintas: JAV (2009)
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) Rytis Zemkauskas
Kokybė: BDrip
Video sample: Atsiusti
Failo dydis: 1.76 Gb

Brothers (2009/BDRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1544
Komentarai
Komentuoti