Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Išdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalba

Išdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +1  Patinka (+)
| Maja | 2010-08-19 / 21:57
Išdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalba

Visai netolimoje ateityje žmonės galės naudotis dirbtiniais gyvybiniais organais, netgi pasinaudojant kredito pagalba. Nebereikės laukti tose ilgose donoro laukimo eilėse. Jaigu žmogus negali apsimokėti už savo persodinta gyvybinį dirbtinį organą, tuomet imamasi kraštutinių sprendimo būdų. Visai netikėtai į jo namus gali įsilaužti smogikas, kuris privalo bet kokiais įmanomais būdais paimti pinigus už nesumokėta transplantacija. Netgi išplėšti jau įsodinta organą iš gyvo žmogaus.
Remis yra būtent toks – medžiotojas, pats visai netikėtai tapes auka. Netgi būdamas vienas iš smogikų jis neturi kaip susimokėti už persodinta širdį. Remis privalo bėgti, nes būtent dėl nesumokėtų pinigu yra pasiųstas vienas iš žiauriusiu smogikų.

Video: 716x300 (2.39:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~2159 kbps avg, 0.42 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg

Režisierius: Miguel Sapochnik
Aktoriai: Jude Law, Liev Schreiber, Forest Whitaker, Alice Braga, Carice van Houten
Žanras: Veiksmo / Trileris
Pagamintas: 2010
Kalba: Lietuvių (vienbalsis - anglisss)
Kokybė: BDRip

Dydis: 2.19 Gb

IMDB Rating: 6.3/10 (13,853 votes)Išdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalbaIšdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalbaIšdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalbaIšdarinėtojai / Repo Men UNRATED (2010/BDRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1977
Komentarai
Komentuoti