Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Persijos princas: laiko smiltys / Prince Of Persia The Sands Of Time (2010/BDRip) - Lietuvių kalba

Persijos princas: laiko smiltys / Prince Of Persia The Sands Of Time (2010/BDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +8  Patinka (+)
| Maja | 2010-09-10 / 00:19
Persijos princas: laiko smiltys / Prince Of Persia The Sands Of Time (2010/BDRip) - Lietuvių kalba

Persija. VI amžius. Amžius, kai tarp kilmingųjų ir jiems tarnaujančių padėjėjų vyksta nuožmi kova dėl ypatingos brangenybės. Laiko smiltys – tai legendinė dievų dovana, jos savininkui leidžianti padaryti neįmanomą dalyką – laiką pasukti atgal.
Žmogus, kuriam priklauso Laiko smiltys, vienintelis žino tikrąją padėtį ir taip įgyja galią valdyti pasaulį. Dėl šios nepaprastos galios įnirtingai kovoja žmoniją vergais paversti trokštantis Nizamas. Jam atkakliai priešinasi jaunasis princas Dastanas, trokštantis sustabdyti priešo kėslus ir išgelbėti žmones nuo pražūtingos lemties.
Kartu su drąsia princese Tamina Dastanas leidžiasi į pavojingą kelionę per painius miestų labirintus, nesibaigiančias dykumas ir kalnus. Sekinančioje kovoje jų laukia slaptos kliūtys, nuolat ant kulnų lipantys priešai, norintys palaužti Dastano su Taminos ryžtą kovoti prieš savo likimą ir ateitį.

Video #0 : MPEG-4 Visual at 2 239 Kbps
Aspect : 720 x 304 (2.368) at 23.976 fps
Audio #0 : AC-3 at 448 Kbps
Infos : 6 channels, 48.0 KHz
Audio #1 : AC-3 at 448 Kbps
Infos : 6 channels, 48.0 KHz

Režisierius: Mike Newell
Aktoriai: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina, Steve Toussaint, Toby Kebbell, Richard Coyle, Ronald Pickup ir kt.
Žanras: Veiksmas / Nuotykiai / Fantastika / Romantika
Pagamintas: 2010
Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis)
Kokybė: BDRip

Dydis: 2.55 Gb

IMDB Rating: 6.8/10 (36,877 votes)Persijos princas: laiko smiltys / Prince Of Persia The Sands Of Time (2010/BDRip) - Lietuvių kalbaPersijos princas: laiko smiltys / Prince Of Persia The Sands Of Time (2010/BDRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 2945
Komentarai
Parašė: mantukas | 20 spalio 2011 18:16 | Pranešimų: 1 | Straipsnių: 0
geras filmas
Komentuoti