Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Pono Riplio Sugrįžimas / Ripley Under Ground (2005/DVDRip) - Lietuvių kalba

Pono Riplio Sugrįžimas / Ripley Under Ground (2005/DVDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| Maja | 2010-09-24 / 01:22
Pono Riplio Sugrįžimas / Ripley Under Ground (2005/DVDRip) - Lietuvių kalba

Garsiosios detektyvų meistrės amerikietės Patricijos Haismit (Patricia Highsmith) blogasis herojus ponas Tomas Riplis vėl ekrane. Jo idėjos įžūlios, o bučiniai – svaigūs lyg nuodai. Ponas Riplis neįsivaizduoja gyvenimo be nuodėmės, o jo galvoje – daugybė planų, kaip prasimanyti lengvų pinigų.
Po garsaus pažįstamo dailininko žūties avarijoje, Riplis su bičiuliais Bernardu ir Sintija greitai sumeta genialios aferos scenarijų. Paslėpę dailininko lavoną šaldiklyje, jie puola pardavinėti jo paliktas drobes, o kai šios pasibaigia, pasamdo menininką, kuris puikiai klastoja velionio stilių. Verslas klesti, kol vieną dieną iš Amerikos neatvyksta įkyrus kolekcininkas Neilas Metčesenas (Willem Dafoe). Šis vyrukas greitai suuodžia, kad čia kažkas ne taip. Jis gali demaskuoti suklastotų paveikslų aferą ir patį jos autorių. Riplio nekamuoja sąžinės priekaištai. Vienu lavonu daugiau ar mažiau – koks gi skirtumas?
Svarbiausia - sumaniai paslėpti pėdsakus ir pasirūpinti tobulu alibi. Rafinuotam nusikaltėliui puikiai sekasi ir meilės fronte: jo jaunutė sužadėtinė ne tik turtinga ir žavinga – ji dievina nervus kutenančius nuotykius, aferas ir kartasi gali pergudrauti net karštai mylimą Tomą Riplį.

Video: 720x400; 25 fps; XviD; 1694 kbps; 0.235 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: Lithuanian (Dolby AC3, 6 ch, 448 kbps)

Originalus pavadinimas: Ripley Under Ground
Žanras: Drama, Trileris, Romantinis
Trukmė: 01:36:39
Režisierius: Roger Spottiswoode
Vaidina: Barry Pepper, Jacinda Barrett, Tom Wilkinson, Willem Dafoe, Alan Cummin
Kalba: lietuvių (profesionalus, "Lietuvos ryto televizija")

Dydis: 1.46 Gb

IMDB Rating: 6.1/10 (892 votes)

Pono Riplio Sugrįžimas / Ripley Under Ground (2005/DVDRip) - Lietuvių kalbaPono Riplio Sugrįžimas / Ripley Under Ground (2005/DVDRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai
Peržiūrėta kartų: 1721
Komentarai
Komentuoti