Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Kaip Diena Ir Naktis / Knight and Day (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba

Kaip Diena Ir Naktis / Knight and Day (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +3  Patinka (+)
| Maja | 2010-10-02 / 22:59
Kaip Diena Ir Naktis / Knight and Day (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba

Paprasta mergina Džiunė oro uoste prasilenkdama užkliudo nepažįstamą vaikiną. Atsiprašydama ji net nenutuokia, kaip smarkiai tas vaikinas pakeis jos gyvenimą. Ir visai ne romantiška prasme, kaip galbūt Džiunei, vykstančiai į jaunesnės sesers vestuves, norėtųsi.
Jos gyvenimas pasuks tokia vaga, apie kokią mergina ne tik kad niekad nesvajojo... Maža to, ji net neįsivaizduoja, kad taip gali būti apskritai. Vaikinas, vardu Milneris, prisistato besąs specialusis agentas. Prisistato šiek tiek neįprastomis aplinkybėmis – nušovęs lėktuvo, kuriuo skrenda ir Džiunė, abu pilotus ir pora keleivių.
Šoko ištikta mergina patiki bendrakeleiviu, tačiau jau kitą dieną jos sesutės vestuvėse Džiunę susiranda grupelė vyrų, taip pat prisistatančių agentais. Vargšė mergina visiškai susipainioja, kuomet paaiškėja, kad šie agentai labai norėtų pašalinti Milnerį. O netikėtai jos gyvenime vėl atsiradęs Milneris visiškai suglumusią Džiunę priverčia kartu sprukti nuo savo medžiotojų.
Visoje šioje painiavoje prasideda beprotiškos kvapą gniaužiančios lenktynės per visą pasaulį...

Video: 720x304 (2.37:1), 25 fps, XviD build 50 ~1600 kbps avg, 0.29 bit/pixel
Garsas: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg

Režisierius: James Mangold
Vaidina: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jordi Moll, Viola Davis
Žanras: Veiksmo (Kovinis) / Nuotykių / Komedija
Išleidimo data: 2010
Igarsinta: Lietuviskai (megj.)

Dydis: 1.47 Gb

IMDB Rating: 6.6/10 (17,745 votes)Kaip Diena Ir Naktis / Knight and Day (2010/DVDRip) - Lietuvių kalbaKaip Diena Ir Naktis / Knight and Day (2010/DVDRip) - Lietuvių kalba


Atsisiųsti nemokamai
Peržiūrėta kartų: 1677
Komentarai
Komentuoti