Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Vilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitrai

Vilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitrai

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| Maja | 2010-06-13 / 00:32
Vilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitrai

Ilgai svetur gyvenusį ir namo grįžtantį Lorencą Talbotą užpuola ir sužeidžia vilkolakis. Ne mirtinai, tačiau vyro kraujas jau užkrėstas: gūdžiomis naktimis jo paties kūne ima vykti keistos ir bauginančios transformacijos.
Lorencas namo sugrįžta ne savo noru, o iš būtinybės: vieną dieną į jo duris pasibeldė apsiverkusi jo paties brolio sužadėtinė ir paprašė padėti surasti paslaptingai dingusį jos būsimą vyrą.
Sugrįžęs į gimtinę Lorencas supranta, kad paslaptingas brolio dingimas – toli gražu ne vienintelė kraupi miestelio paslaptis. Naktimis kažkas, pasižymintis nepaprasta jėga, žiauriai žudo miestelio gyventojus, o pati kraupiausia žinia jo laukia akistatoje su praeitimi ir savimi pačiu.

IMDB Rating: 6.1/10 (20,601 votes)

Video: 720x352 (2.05:1), 25 fps, XviD build 50 ~1437 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg

Režisierius: Joe Johnston
Aktoriai: Simon Merrells, Gemma Whelan, Emily Blunt, Benicio Del Toro, Mario Marin-Borquez
Žanras: Siaubo / Trileris
Pagamintas: 2010
Kalba: Anglų + Lt titrai
Kokybė: DVDrip

Vilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitraiVilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitraiVilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitraiVilkolakis UNRATED / The Wolfman UNRATED (2010/DVDRip) - Lietuviški subtitraiFailo dydis: 1.46 Gb

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1685
Komentarai
Komentuoti