Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Veronika ryžtasi mirti / Veronika Decides to Die (2009/DVDRip) - Lietuvių kalba

Veronika ryžtasi mirti / Veronika Decides to Die (2009/DVDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +1  Patinka (+)
| Maja | 2010-06-14 / 12:49
Veronika ryžtasi mirti / Veronika Decides to Die (2009/DVDRip) - Lietuvių kalba

Gyvename taip, tarsi būtume nemirtingi. Svajones atidedame rytojui ir nugrimztame į kasdienę rutiną ir imame merdėti. Atrodytų, Veronikai netrūksta nieko, kad jaustųsi laiminga ir džiaugtųsi gyvenimu. Ji jauna, protinga, graži, sėkmingai kopianti karjeros laiptais niujorkietė.

Tačiau ilgainiui toks "suplanuotas", į stalčiukus sudėliotas gyvenimas tampa pilkas, iki skausmo nuspėjamas, slegiantis. Veronika praranda tai, kas svarbiausia – gyvenimo prasmę, norą žengti į priekį, siekti savo svajonių. Ir ji ryžtasi mirti. Po dviejų savaičių, atgavusi sąmonę ligoninėje, Veronika sužino, kad nors jos bandymas nusižudyti nepavyko, tačiau merginos širdis yra nepagydomai pažeista ir gyventi jai liko savaitė. Ši savaitė apvers Veronikos gyvenimą aukštyn kojom. Ji atras meilę, draugystę, išmoks džiaugtis kiekviena akimirka, kitomis akimis pažvelgs į save ir ją supantį pasaulį.

IMDB Rating: 6.6/10 (2,362 votes)

Play length: 01:43:12.269 (148466 frames)
Video: 704x384 (1.83:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1496 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Audio: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~320.00 kbps avg

Režisierius: Emily Young
Aktoriai: Sarah Michelle Gellar, Jonathan Tucker, Erika Christensen, Florencia Lozano, Rena Owen
Žanras: Drama
Pagamintas: 2009
Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis)

Video sample: Atsiusti

Veronika ryžtasi mirti / Veronika Decides to Die (2009/DVDRip) - Lietuvių kalbaVeronika ryžtasi mirti / Veronika Decides to Die (2009/DVDRip) - Lietuvių kalbaVeronika ryžtasi mirti / Veronika Decides to Die (2009/DVDRip) - Lietuvių kalba


Failo dydis: 1.32 Gb

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 2066
Komentarai
Komentuoti