Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorija „Filmai Lietuvių k.“ - tai filmai su lietuvišku vertimu (profesionaliu ir mėgėjišku), kuriuos galit parsisiūt nemokamai. Greitai mūsų tinklapis džiugins jus savo vertimais į lietuvių kalbą. Kategorijoje „Filmai Lietuviu kalba“ pasirodys nauji filmai mūsų komandos išversti į lietuvių kalbą. Mes stengėmės, kad jūs galėtumėte atsisiųsti nemokamai norimą filmą priimtina jums kalba, todėl visos nuorodos nemokamos ir kiekvienas gali parsisiųsti filmą kurio nori.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Filmai Lietuvių k. » Nepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalba

Nepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalba

 Nepatinka (-) +1  Patinka (+)
| Maja | 2010-06-17 / 10:28
Nepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalba

Niujorko radijo stoties savininkė Erika Bein (“Oskaro” laureatė Jodie Foster - gavo už "Avinėlių tylėjimą") džiaugėsi gyvenimu – turėjo mylimą žmogų, darbą, kuris patiko, ir puoselėjo šviesius ateities planus.
Tačiau per vieną lemtingą vakarą visa tai skausmingai dingo – Erika ir jos sužadėtinis buvo brutaliai užpulti ir siaubingai nukentėjo: moteris patyrė rimtus sužalojimus, o mylimasis žuvo. Vienas lemtingas vakaras, - ir visas gyvenimas akimirksniu neteko prasmės.
Negalėdama susitaikyti su išgyventa tragedija, Erika desperatiškai klaidžioja tamsiomis Niujorko gatvėmis, persekiodama žmogų, kurį ji laiko atsakingu už jos nelaimę ir prarastą gyvenimą. Sugniuždytos moters keršto planai atkreipė žmonių dėmesį, - ypač, kai miestą kasnakt sudrebindavo anonimiški išpuoliai.
Į nežinomo nusikaltėlio paieškas įsitraukė Niujorko policija ir vienas atkaklus detektyvas (akt. Terrence Howard) - jis vis lipdavo Erikai ant kulnų, tačiau niekaip negalėdavo jos sustabdyti.
Persekiojamai jaunai moteriai teks nuspręsti, ar jos pasirinktas keršto kelias yra teisingas ir ar ji netampa tuo pačiu, prieš ką taip įnirtingai kovoja...Nelaimė ją pavertė kitu žmogumi, - tokiu pat šaltu, abejingu, kerštingu. Ar jai pavyks suvaldyti svetimus jausmus?

IMDB Rating: 6.9/10 (28,550 votes)

Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~2162 kbps avg, 0.41 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps

Režisierius: Neil Jordan
Aktoriai: Jodie Foster, Naveen Andrews, Terence Howard, Mary Steenburgen, Jane Adams, Nicky Katt, Larry Fessenden, Malachi Weir, Dana Eskelson, Alyxx Morgen, Brian Delate
Žanras: Kriminalinis | Drama | Trileris
Pagamintas: 2007
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Kokybė: BDRipNepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalbaNepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalbaNepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalbaNepalaužiama drąsa / The Brave One (2007/BDRip) - Lietuvių kalba


Failo dydis: 2.19 Gb

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 1291
Komentarai
Komentuoti