Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „Tv laidos ir Serialai“ jūs rasite įdomiausias ir populiariausias tv laidas ir serialus iš viso pasaulio. Visus juos galite parsisiųsti nemokamai.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Tv laidos » Valanda su Rūta - Ar lemta Lietuvai sužinoti tiesą D. Kedžio istorijoje? (2010.05.27/TVRip)

Valanda su Rūta - Ar lemta Lietuvai sužinoti tiesą D. Kedžio istorijoje? (2010.05.27/TVRip)

 Nepatinka (-) +1  Patinka (+)
| admin | 2010-06-02 / 22:14
Valanda su Rūta - Ar lemta Lietuvai sužinoti tiesą D. Kedžio istorijoje? (2010.05.27/TVRip)

Diskusijų laida „Valanda su Rūta“ tiesioginės transliacijos metu visos Lietuvos klaus: ar sužinosime kada nors visą tiesą apie Drąsiaus Kedžio istoriją?

Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius Henrikas Mickevičius prognozuoja, kad teismas bylą dėl mergaitės tvirkinimo vargu ar galės nagrinėti nešališkai ir objektyviai, nes jaučiams didžiulis visuomenės, politikų ir žurnalistų spaudimas. „Kas atsitiks, jei teismas nuspręs, kad A. Ūsas nekaltas tvirkinimo byloje?“– klausia H. Mickevičius. Žmogaus teisių ekspertas perspėja apie galimus neramumus visoje šalyje.

Visuomenės nepasitikėjimas šalies teisėsauga, į du frontus pasidalinusi žiniasklaida, D. Kedžio dukters globėjų Venckų namų apgultis Garliavoje, - tai situacija, kurioje atsidūrė šiandien Lietuva. Po kelių dienų generalinė prokuratūra turi paviešinti galutinius D. Kedžio ekspertizės tyrimus, kuriuos atliko ne tik Lietuvos, bet ir užsienio ekspertai. Gali būti, kad ekspertizės duomenys bus daug kam netikėti - turi paaiškėti tikrosios jo mirties priežastys ir sveikatos būklė prieš mirtį.

„Valandos su Rūta“ kvies diskutuoti, kaip jaučiasi vaikas, negalintis palikti globėjų namų teritorijos, kelias savaites negalintis pasimatyti su savo mama?

„Ar minia, budinti Garliavoje, gina vaiko interesus, ar, priešingai, kenkia vaikui?“ – klausia laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Format : MPEG-4
File size : 794 MiB
Duration : 53mn 58s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 1 895 Kbps
Width : 640 pixels
Height : 480 pixels
Display aspect ratio : 4:3
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps

Audio
Format : AAC
Bit rate : 157 Kbps
Maximum bit rate : 253 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz

Žanras: Pokalbių šou
Pagamintas: 2010
Kalba: Lietuvių
Kokybė: TVrip

Failo dydis: 796.87 Mb

Atsisiųsti nemokamai

Peržiūrėta kartų: 2549
Komentarai
Komentuoti