Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „Tv laidos ir Serialai“ jūs rasite įdomiausias ir populiariausias tv laidas ir serialus iš viso pasaulio. Visus juos galite parsisiųsti nemokamai.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Tv laidos » Tu gali šokti (2010/TVRip) - TV3 Tv laida

Tu gali šokti (2010/TVRip) - TV3 Tv laida

 Nepatinka (-) 0  Patinka (+)
| Maja | 2010-06-08 / 14:15
Tu gali šokti (2010/TVRip) - TV3 Tv laida

Keletą mėnesių trukęs karščiausias šokių projektas „Tu gali šokti“ baigiasi. Jau šį sekmadienį TV3 žiūrovai, atiduodami savo balsus išrinks populiariausią Lietuvos šokėją, kuriam arba kuriai atiteks penki tūkstančiai eurų.

„Finale, kaip ir pusfinaliuose, lemiamą balsą turi tik žiūrovai, todėl negalima patikėti sėkme iš anksto ir nustoti balsuoti, nes net vienas balsas gali būti lemiamas“, – skelbia TV3 šokių projekto režisierius Mindaugas Meškauskas.

Anot režisieriaus, per porą mėnesių šokėjai privalėjo sušokti įvairiausių stilių šokius, pradedant breiku ir baigiant klasikinio baleto judesiais, todėl itin norisi, kad tardami galutinį žodį, žiūrovai atsižvelgtų, kiek ir kaip patobulėjo dalyviai. Sekmadienį 19.30 val. tiesioginiame finaliniame šou varžysis ne tik keturi dalyviai, dvi merginos – vienmetės Gaudrė Kazlauskaitė ir Irina Nazarenko, bei du vyrai – sportinių šokių trenerio specialybę įgijęs Tomas Uroška bei baleto mokyklos auklėtinis, fotografas Naglis Bierancas. Finale dalyviams ir žiūrovams specialųjį šokį dovanoja ne tik projekto svečiai ir jau iškritę dalyviai, bet ir šokius kūrę choreografai.

„Tai dovana ne tik žiūrovams, bet ir be poilsio dirbusiems šokėjams. Kūrybinė komanda tikrai džiaugiasi, kad Lietuvoje rado ne tik puikiai šokančių žmonių, bet ir nuostabius šokius kuriančius choreografus“, – sako M. Meškauskas.

Finale šokėjai šoks ne tik su savo partneriais, bet ir atskirai vaikinų bei merginų šokius. Gaudrė su Tomu šoks Hiphopą, o su Nagliu Rumbą, tuo tarpu Irina su su Tomu demonstruos Tango, o su Nagliu – išraiškos šokį.

„Dirbame daug ir be poilsio, dabar nebėra kur trauktis, prizas vienas, nugalėtojas vienas, o norim laimėti visi“, – juokauja Gaudrė.

Beje, specialus finalo šokis bus sukurtas ir pagal šių metų eurovizijos nugalėtojos dainą.

Vaizdas: 640x480, 25 fps, MPEG-4 ~1500 kbps
Garsas: 48 kHz, AAC 3, 2 ch, ~128.00 kbps

Atsisiųsti nemokamai

Season 01 Episode 10 / 2010-06-08


Failo dydis: 1.11 GB

Tu gali šokti (2010/TVRip) - TV3 Tv laida


Peržiūrėta kartų: 2363
Komentarai
Komentuoti