Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „Tv laidos ir Serialai“ jūs rasite įdomiausias ir populiariausias tv laidas ir serialus iš viso pasaulio. Visus juos galite parsisiųsti nemokamai.

Kur aš: Siuskis.Info » Video » Tv laidos » Šok su manimi - TV3 Tv laida

Šok su manimi - TV3 Tv laida

 Nepatinka (-) +12  Patinka (+)
| Maja | 2010-12-15 / 02:23
Šok su manimi - TV3 Tv laida

„Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame projekte. Mūsų pora išsilaikė net vienuolika laidų – tai tikrai daug“, – po lietuviškų dainų vakaro TV3 žiūrovams sudie pasakė aktorė Eglė Jackaitė ir pasaulio bei Europos čempionas Tadas Rimgaila. – Išėjome pakelta galva. Paskutinis šokis man pačiai labai patiko, aš jaučiausi labai gerai ir komisija mus gerai įvertino. Šį kartą pristigo žiūrovų balsų, bet tikrai nenusimenu ir labai dėkoju visiems, kurie mus palaikė. Buvo didžiulė laimė dalyvauti šiame projekte, labai gerai pasibuvome su labai gera komanda.“

Lyderių poziciją užėmusi aktorė Ineta Stasiulytė su Deividu Meškausku neslėpė džiaugsmo – tai buvo pirmas kartas, kai ši pora sulaukė ir teisėjų, ir žiūrovų maksimalaus įvertinimo. Pasak jų, tai dar didesnė paskata kuo geriau pasiruošti artėjančiam šeštadieniui – profesijų vakarui ir dar vienam egzaminui.

„Šį šeštadienį ‚Šok su manimi‘ dalyvių laukia dar vienas išbandymas – po privalomosios programos šokėjams teks pasikeisti partneriais, – praneša projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė. – Su kuo jiems teks šokti, paaiškės ištraukus egzamino bilietą. Artėja projekto finalas, tad užduotys darosi vis sudėtingesnės.“

Šeštadienį tiesioginiame TV3 eteryje nuo 19.00 val. ant „Šok su manimi“ parketo varžysis septynios poros: I. Stasiulytė su D. Meškausku, Aistis Mickevičius su Viktorija Kunauskaite, Donatas Montvydas su Katerina Voropaj, Ona Kolobovaitė su Andriumi Butkumi, Martynas Malakauskas su Egle Straleckaite, Ramūnas Rudokas su Ieva Konopliovaite ir Žilvinas Šilgalis su Karina Jeremian. Primename, kad kiekvieną šeštadienį projektą paliks mažiausiai balsų – projekto komisijos ir TV3 žiūrovų – surinkusi pora.

Trukmė: 02:52:35
Kokybė: TVRip
Video: 720x576
Formatas: MPEG-2 TS
Garsas: 192 kb/s, 48000Hz
Kalba: Lietuvių k.

Dydis: 2.73 Gb

Atsisiųsti nemokamai 2010-12-11
Peržiūrėta kartų: 6365
Komentarai
Parašė: Erne16 | 6 vasario 2012 14:46 | Pranešimų: 1 | Straipsnių: 0
Gaila, kad baigesi cray
Parašė: anilorak1992 | 4 gruodžio 2011 00:46 | Pranešimų: 3 | Straipsnių: 0
šis šokių projektas labai patinka, bet jei nebūtų smorigino tai būtų labai šaunu
Komentuoti