Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „žaidimai“ yra naujausi populiarūs žaidimai, žaidimai online (nereikia nieko siustis, žaiskite tiesiog savo naršyklėje online), jūsų mėgstami mini žaidimai linijos (reikia sustatyti į linija bent penkias tokias pačias figūras, kad linijos išnyktų), žaidimai draugas, lietuviški žaidimai (žaidimai lietuvių kalba) ir daugelis kitų interneto žaidimų. Taip pat yra žaidimai suaugusiems kurių vaikams geriau nežaisti. Visi žaidimai turi no cd arba crack, jeigu to reikia.

Kur aš: Siuskis.Info » Žaidimai

The Far Kingdoms (2013/PC) torrent - žaidimas daiktų paieška

 Nepatinka (-) +9 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-05-02 / 10:53
The Far Kingdoms (2013/PC) torrent - žaidimas daiktų paieška

Sugrįžusi namo po ilgos kelionės princese Ariana negalėjo atpažinti savo karalystės. Juodoji ragana Morgana užsiuntė ant karalystės žemių ir jos gyventojų baisų prakeiksmą. Ar sugebėsite jūs padėti pagrindinei veikėjai nugalėti raganą ir sugrąžinti karalystei pradinę jos išvaizdą? Jūs turėsi naudoti magišką amuletą, kurdani užkeikimus, kovojant su tamsiaja jėga.
Peržiūrėta kartų: 2255 | Skaityti toliau

Mortal Kombat Arcade Kollection (2012/PC/RePack) torrent - Mortal Kombat žaidimų rinkinys

 Nepatinka (-) +12 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-04-07 / 11:46
Mortal Kombat Arcade Kollection (2012/PC/RePack) torrent - Mortal Kombat žaidimų rinkinys

Mortal Kombat - tai kultinis ir daugėlio mėgstamiausias žaidimas. Mortal Kombat Arcade Kollection - tai trys klasikiniai žaidimai: Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 ir Ultimate Mortal Kombat 3? tokie patys, kaip kadaise, bet dabar ir su online žaidimo palaikymu. Sužinokite, kaip prasidėjo kvapą gniaužiančios kautynės, pasirodykite pirmajame Mortal Kombat turnyre vieno iš septynių legendinių kovotojų vaidmenyje ir išmokite naujus smūgius.
Peržiūrėta kartų: 2253 | Skaityti toliau

Full Mojo Rampage (2013/PC/RePack) torrent - veiksmo žaidimas

 Nepatinka (-) +5 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-04-04 / 09:07
Full Mojo Rampage (2013/PC/RePack) torrent - veiksmo žaidimas

Full Mojo Rampage - tai arkada su RPG elementais, kurioje herojus tyrinėja požemius, naikina monstrus ir garbina dievus, kas suteikia jam ypatingų sugebėjimų. Žaidimo siužetas sukasi aplink keistus juodosios magijos ritualus ir istorijas apie Voodoo lėles. Jums reikės nugalėti begales prisikėlusių negyvelių, klajoti požemiu, išsikovoti įvarius ginklus ir tobulinti savo personažą, darant jį vis storesnį, stipresnį ir kantresnį arba skirti daugiausiai dėmesio kuo didesnės žalos prišams padarymui.
Peržiūrėta kartų: 1599 | Skaityti toliau

Affected Zone Tactics (2014) torrent - strateginis online žaidimas

 Nepatinka (-) +10 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-03-24 / 13:12
Affected Zone Tactics (2014) torrent - strateginis online žaidimas

Affected Zone Tactics - naujas nemokamas online žaidimas. Jame jūs būsite nedidelės samdinių grupės, kuri išdrįso keliauti į paslaptingą pasaulį ieškoti vertingų resursų, vadu. Šį kartą jums teks parodyti visą savo sumanumą ir taktinius sugebėjimus, kad galėtumėte nugalėti kitus žaidėjus, kurie yra realūs žmonės šiame žaidime. Galindos korporacijos vis stipriau konkuruoja viena su kita.
Peržiūrėta kartų: 2554 | Skaityti toliau

Plague Inc: Evolved 0.6 (2014/PC/RePack) torrent - įdomus galvosūkis

 Nepatinka (-) +6 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-03-11 / 12:37
Plague Inc: Evolved 0.6 (2014/PC/RePack) torrent - įdomus galvosūkis

Plague Inc: Evolved - tai tikrai neįprastas ir įdomus mini žaidimas galvosūkis. Tai labai populiarus žaidimas, kurį dabar galima žaisti ne tik mobiliajame prietaise, bet ir kompiuteryje. Mūšis prasideda - jūs prieš žmoniją! Jūs renkates ligą ir užkrečiate ja nulinį pacientą iš bet kurios pasaulio šalies, o po to jūs turite išžudyti praktiškai visą žmoniją. Išvystykite ligą taip, kad ji kuo greičiau plistų ir būtų atspari vaistams, užkrėskite atskyrus organus. Kiekviena nauja partija neturi būti panaši į prieš tai buvusią.
Peržiūrėta kartų: 1257 | Skaityti toliau

Stick it to The Man! (2013/PC/RePack) torrent - arkada su ryškia animacine grafika

 Nepatinka (-) +2 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-03-05 / 11:50
Stick it to The Man! (2013/PC/RePack) torrent - arkada su ryškia animacine grafika

Stick It To The Man! - tai loginis platformeris su animacinio stiliaus grafika. Žaidimo veiksmas vyksta pasaulyje, kur viskas padaryta iš lipdukų ir popieriaus. Pagrindinis herojus Rejusturi magiškų galių, jis moka skaityti svetimas mintis, ir jis pilnai naudoja savo sugebėjimus savo naudai. Stick It To The Man! žaidimas labai stilingas ir juokingas. Popierinio pasaulio ideja realizuota idealiai, jūs net galite nudraskyti kažkokius dekoracijų elementus ir surasti po jais saug naudingo.
Peržiūrėta kartų: 1046 | Skaityti toliau

Fantastic Fishing 0.6.9 (2014/PC) torrent - online žvejybos simuliatorius

 Nepatinka (-) +18 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-02-28 / 12:36
Fantastic Fishing 0.6.9 (2014/PC) torrent - online žvejybos simuliatorius

Fantastic Fishing - tai nemokamas online žvejybos simuliatorius su RPG elementais. Tam, kad galėtumėte žvejoti, jūs turite tik įmesti meškerę, o toliau viskas jau priklauso nuo jūsų įgūdžių. Jūs žvejosite tikrose viso pasaulio vandens telkiniuose, susidursite su įvairiomis žuvimis ir kitais vandens padarais. Su Fantastic Fishing jūs galėsite pasijusti tikro profesionalaus žvejo kailyje, kas ne visuomet įmanoma realybėje.
Peržiūrėta kartų: 3541 | Skaityti toliau

Poker Night 2 (2013/PC/RePack) torrent - pokeris su video žaidimų herojais

 Nepatinka (-) +1 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-02-26 / 17:20
Poker Night 2 (2013/PC/RePack) torrent - pokeris su video žaidimų herojais

Poker Night 2- tai žaidimo Poker Night at the Inventory tęsinys. Kaip ir pirmoje dalyje jūs žaisite pokerį su žinomais video žaidimų herojais. Pradžioje kiekvienas žaidėjas turi vienodai virtualios valiutos, o pats žaidimas vyksta pagal Texaso holdemo ir Omaha taisykles. Žaiskite pokerį su savo mėgstamais herojais ir gaukite bonusų Borderlands 2 žaidimui.
Peržiūrėta kartų: 936 | Skaityti toliau

Toki Tori 2+ (2013/PC) torrent - populiaraus žaidimo tęsinys

 Nepatinka (-) +7 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-02-18 / 11:30
Toki Tori 2+ (2013/PC) torrent - populiaraus žaidimo tęsinys

Jums jau patiko pirmoji nuostabaus loginio žaidimo Toki Tori 2 dalis. O tai yra jo tęsinys, kuriame jūs ir vėl žaisite už mielą geltoną kiaušinio pavidalo viščiuką. Kaip ir anksčiau jūsų laukia įdomi kelionė, įvairūs galvosūkiai ir didžiulė adrenalino dozė kiekviename lygije.
Peržiūrėta kartų: 1406 | Skaityti toliau

DuckTales: Remastered 1.0r4 (2013/РС/RePack) torrent - žaidimas su Disnejaus herojais

 Nepatinka (-) +11 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-02-12 / 11:00
DuckTales: Remastered 1.0r4 (2013/РС/RePack) torrent - žaidimas su Disnejaus herojais

DuckTales: Remastered - tai spalvingas, nupieštas ranka, vieno iš pačių mylimiausių visų laikų 8 bitų žaidimų remeikas. Grįžkite į auksinę video žaidimų erą, bet su tokiu detalizacijos lygiu, kuris patenkins kiek pačius aršius Disnejaus filmukų gerbėjus, tiek ir Capcom retro žaidimų fanatus. Nupiešti ranka personažai, įgarsinti žinomų Disnejaus aktorių balsais, detalizuoti lygių fonai daro Skrudžą Makdaką ir jo šeimyną gyvesnius nei kadaise. Žaidimo eiga palikta tokia, kaip sename gerame žaidime, tačiau su geresne grafika.
Peržiūrėta kartų: 1909 | Skaityti toliau

Karališka puzzle (2014) torrent

 Nepatinka (-) +4 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-01-21 / 17:23
Karališka puzzle (2014) torrent

Nuostabus ir visiems žinomas žaidimas jūsų kompiuteriui. Vardinti puzzle kompiuteryje privalumus prieš tikras puzzle galima labai ilgai. Visų pirmą, jums nereikia sukelti netvarkos namuose, dėliojant realias puzzle, nereikia vėliau tvarkytis, nėra rizikos pamesti detalę, nereikia skirti vietos stalčiuje dėžučių su puzzle laikymui. Šios puzzle dėlionės tikrai karališkos, jūs galite pasirinkti nuo 12 iki 300 elementų, tad žaisti galės ir vaikai ir pažengę paaugliai ir suaugę. Tikras žaidimas visai šeimai. Spalvingas ir linksmas.
Peržiūrėta kartų: 1383 | Skaityti toliau

SCP: Containment Breach (2013) torrent - mini žaidimas FPS stiliuje

 Nepatinka (-) +1 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2014-01-18 / 15:03
SCP: Containment Breach (2013) torrent - mini žaidimas FPS stiliuje

Šįkart jūs susidursite ne su vienu objektu, kaip praeitą kartą, o su keliais - nuo jus persekiojančio manekeno iki superkompiuterio su žmogaus intelektu. Jūs žaisite už vieną iš SCP laboratorijos darbuotojų, kuris atsidūrė užrakintas vienoje iš patalpų, kai keli iš SCP objektų ištruko į laisvę. Žaidimo siužetas sukasi aplink SCP-173 objektą. Tereikia jums nuo jo nusisukti ar tiesiog mirktelėti - jis nusuks jums sprandą.
Peržiūrėta kartų: 1051 | Skaityti toliau

Rogue Legacy (2013/PC) torrent - labai įdomus mini žaidimas

 Nepatinka (-) +3 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-12-20 / 10:58
Rogue Legacy (2013/PC) torrent - labai įdomus mini žaidimas

Rogue Legacy - žaidimas, kuriame kiekvienas galės tapti herojumi. Kaskart kai jūs numirštate, jūsų vaikai tęsia jūsų reikalą. Kiekvienas vaikas yra unikalus. Vienas gali būti daltoniku, kitas žabalu... Jie net gali būti nykštukais. Tai normalu, nes niekas nėra tobulas, ir jūs neprivalote būti tobulas tam, kad pad praeitumėte šį žaidimą. Bet jūs turite būti velniškai geras, nes šis žaidimas iš tikrūjų yra laabai sunkus. Laimei, po kiekvienos mirties už surinktą auksą jūs galėsite patobulinti savo pilį, kas suteiks jūsų vaikui daugiau šansų nugalėti. O gal jums ir nebus sunku... Verčiau, patys pabandykit.
Peržiūrėta kartų: 1840 | Skaityti toliau

Bastion (2011/PC/RePack) torrent - spalvinga neįprasta arkada

 Nepatinka (-) +2 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-12-04 / 11:03
Bastion (2011/PC/RePack) torrent - spalvinga neįprasta arkada

Bastion - tikrai įdomus žaidimas su principialiai nauju požiūriu į žaidimo istoriją. Pasakotojas reaguoja į kiekvieną jūsų veiksmą. Jūs turėsite atskleisti Nelaimės - keistos katastrofos, susprogdinusios visą pasaulį, paslaptį. Jūsų herojaus laukia daugau nei 40 spalvingų, ranka nupieštų, vietovių, didžiulis ginklų arsenalas, galimybė tobulinti ginklus. Jūs turėsite kautis su monstrais, apsigyvenusiais šiose vietovėse.
Peržiūrėta kartų: 950 | Skaityti toliau

Evoland (2013/PC/RePack) torrent - mini RPG žaidimas

 Nepatinka (-) 0 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-12-02 / 11:34
Evoland (2013/PC/RePack) torrent - mini RPG žaidimas

Evoland - tai kelionė per nuotykinius action žaidimus. Žaidimo metu jūs atrasite naujas technologijas (pvz.: kvestus, monstrus, ginklus) ir grafikos patobulinimus. Žaidime Evoland jūs nekeliausite nuo monochrominio paveikslėlio iki trimetės grafikos, nuo pažingsninių mūšių iki kautynių su bosais realiu laiku. Šis žaidimas pilnas humoro, jis primena daugelį klasikinių žaidimų, tokių kaip Zelda ir Final Fantasy. Evoland yra profesionalus kito žaidimo Evoland, kuris užėmė 1 vietą Ludum Dare 24 konkurse, remeikas.
Peržiūrėta kartų: 1163 | Skaityti toliau

How To Survive (2013/PC/RePack) - nedidelė arkada torrent

 Nepatinka (-) +1 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-11-21 / 11:46
How To Survive (2013/PC/RePack) - nedidelė arkada torrent

Jūs atsidūrėte apleistoje saloje. Kaip išgyventi? Rinkite išgyvenimo instrukcijos puslapius. Suraskite maistą, vandenį ir pastogę anksčiau, nei žūsite. Jūs galite pasidaryti daugiau nei 100 ginklų rūšių ir įvairių įrankių. Žaidime yra 3 personažai su visiškai skirtingais charakteriais. Yra sala su baisiais monstrais. Taip pat How To Survive galima žaisti online su draugais.
Peržiūrėta kartų: 1476 | Skaityti toliau

Euro Truck Simulator 2 (2013/PC/RePack) torrent - sunkvežimių vairavimo simuliatorius

 Nepatinka (-) +26 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-11-12 / 12:09
Euro Truck Simulator 2 (2013/PC/RePack) torrent - sunkvežimių vairavimo simuliatorius

The Euro Truck Simulator 2 dovanoja jums pačių galingiausių iš kada nors pasirodžiusių Europos magistralėse ir autobanuose sunkvežimių vairavimo įgūdžius. Jūs galite neiti kelią nuo tolimųjų reisų vairuotojo entuziasto iki nuosavos transporto imperijos valdytojo. Tobulinkite savo sunkvežimius, maksimaliai plėskite savo autoparką, samdykite vairuotojus, pirkite garažus skirtinguose miestuose ir tyrinėkite kiekvieną kelią - ir tai tik dalis jūsų galimybių šiame žaidime.
Peržiūrėta kartų: 5373 | Skaityti toliau

LEGO Marvel Super Heroes (2013/PC/Repack) torrent - žaidimas su LEGO herojais

 Nepatinka (-) +3 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-10-23 / 10:55
LEGO Marvel Super Heroes (2013/PC/Repack) torrent - žaidimas su LEGO herojais

LEGO Marvel Super Heroes - tai nemažą populiarumą pelniusios LEGO žaidimų serijos tęsinys. Šįkart personažais taps legendiniai Marvel herojai. Kartu juos surinko Nikas Furys, kad galėtų nugalėti keršto trokštančius Lokį ir Galaktusą. Specialiai žaidimui sukurtas siužetas pilnas firminio LEGO humoro. Žaidime yra galimybė pasirinkt daugiau nei iš šimto personažų. Tarp jų Žmogus-Voras, Ernis, Kapitonas Amerika, Toras, Halkas, Deadpoolas ir kt. Žaidime labai vykusiai susipynę unikalūs gebėjimai, dinaminės dvikovos, galvosūkiai, unikali istorija ir firminis humoras.
Peržiūrėta kartų: 2641 | Skaityti toliau

Castle of Illusion Starring Mickey Mouse (2013/РС/RePack) torrent - mini žaidimas apie Mickey Mausą

 Nepatinka (-) +7 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-10-17 / 14:02
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse (2013/РС/RePack) torrent - mini žaidimas apie Mickey Mausą

Castle of Illusion Starring Mickey Mouse - video žaidimas platformeris sukurtas Segos. Tai vienuoliktas Illusion serijos žaidimas, kuris pasakoja apie visiems žinomo peliuko Mikio. Žaidimo esmė maždaug tokia: peliukas praeina lygius, naikina priešus ir renka naudingus daiktus. Kai kurių lygių pabaigoje yra bosai. Žaidimo tikslas - išgelbėti Mickey Mauso mylimąją Minę, kurią pagrobė piktoji ragana Mizrabėlė. Daugelyje lygių reikia ivykdyti kokią nors užduoti (pavyzdžiui, kažką surasti).
Peržiūrėta kartų: 1190 | Skaityti toliau

Knock-knock (2013) torrent - baisus mini žaidimas

 Nepatinka (-) +6 Patinka (+)
» Skiltis: Žaidimai | Maja | 2013-10-07 / 10:28
Knock-knock (2013) torrent - baisus mini žaidimas

Baisiame tamsiame miške stovi neįprastas namas. Pastaruoju metu namo gyventojas pastebėjo keistus pokyčius: dingsta daiktai, atsirado keisti garsai... Miške vyksta kažkas neaiškaus. Atrodo, kad naktimis kažkas vaikšto po namą. Gyventojas nusprendžia pasekti keistus įvykius ir išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų atsitiko. Tačiau jis nenoti susidurti su nekviestais svečiais. Jis turi neišprotėti laukdamas aušros ir išsiaiškinti įvykių priežastį.
Peržiūrėta kartų: 1399 | Skaityti toliau