Navigacija
Jūs įėjote kaip svečias. Sveiki atvykę į siuskis.info! čia galėsit atsisiusti nemokamai filmus, žaidimus ir crack softą
Įeiti
Vardas:
Registruotis
Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Uždaryti
Informacija
Draugai
Kategorijoje „žaidimai“ yra naujausi populiarūs žaidimai, žaidimai online (nereikia nieko siustis, žaiskite tiesiog savo naršyklėje online), jūsų mėgstami mini žaidimai linijos (reikia sustatyti į linija bent penkias tokias pačias figūras, kad linijos išnyktų), žaidimai draugas, lietuviški žaidimai (žaidimai lietuvių kalba) ir daugelis kitų interneto žaidimų. Taip pat yra žaidimai suaugusiems kurių vaikams geriau nežaisti. Visi žaidimai turi no cd arba crack, jeigu to reikia.

Kur aš: Siuskis.Info » Žaidimai » Angry Birds Star Wars 1.1.2 (2013) - pats naujausias Angry Birds serijos žaidimas

Angry Birds Star Wars 1.1.2 (2013) - pats naujausias Angry Birds serijos žaidimas

 Nepatinka (-) +7  Patinka (+)
| Maja | 2013-02-06 / 11:27
Angry Birds Star Wars 1.1.2 (2013) - pats naujausias Angry Birds serijos žaidimas

Angry Birds Star Wars - tai pats naujausias Angry Birds serijos žaidimas. Jeigu jums patinka Angry Birds ir žvaigždžių karai, tuomet tikrai verta pabandyti sužaisti. Šioje dalyje veiksmas vyksta tolimoje galaktikoje, paukščiukai turi šviečiančius kardus ir privalo atlikti tarpgalaktinės svarbos užduotį. Tačiau be jūsų pagalbos paukščiai gali ir nesusitvarkyti. O juk jūs nenorite, kad kiaulių imperija nugalėtų piktuosius kosminius paukščius? Tuomet skubiai leiskitės jiems į pagalbą.

Jei norite visų Angry Birds žaidimo dalių ne tik kompiuteriui, bet ir savo išmaniajam telefonui, tuomet galite atsisiųsti jas per torrentą anglų ir rusų kalbomis iš čia: Visos Angry Birds dalys Androidui.

Žanras: puzzle
Kalba: anglų
Dydis: 71.12 Mb

Peržiūrėta kartų: 2031
Komentarai
Komentuoti